Najnovšie Raspberry Pi Nula W Bezdrôtové Pi 0 s WIFI a Bluetooth 1GHz CPU 512MB RAM, operačný systém Linux, 1080P HD video výstup doprava zadarmo

€16.47

-60%

€41.19

Nový produkt

1 položky

Štítky: muži pi, pin rasbery pi, rapsberry pi 5, malina cm4, esp32 m5stack, malina pi4 b, argone raspberry pi 4 kit, pi s, pi, ddr4 ram.

Najnovšie Raspberry Pi Nula W Bezdrôtové Pi 0 s WIFI a Bluetooth 1GHz CPU 512MB RAM, operačný systém Linux, 1080P HD video výstup doprava zadarmo

Popis Položky:

Čo je Raspberry Pi Nula W?

Teraz s WiFi! Nesmie byť zamenené so štandardom Raspberry Pi Nula, tento nový model má WiFi a Bluetooth vstavaný!

Raspberry Pi Nula W (Bezdrôtové) Podrobnosti: BCM2835 (rovnaké ako Pi-1), ale až-taktovaný na 1GHz, tak 40% rýchlejší, 512 MB pamäte RAM, Mini HDMI, USB On-The-Go portu Micro USB napájací KLOBÚK-kompatibilné 40-pin hlavičky Kompozitné video a obnoviť hlavičky CSI fotoaparátu konektor 802.11 b/g/n Bezdrôtová sieť LAN Bluetooth 4.1 Bluetooth Nízke Energie (BLE)

Technické Špecifikácie:

PROCESOR: Broadcom BCM2835, ktorý môže bežať rýchlosťou až 1GHz.

RAM: 512 MB

Napájanie: 5V, dodaný prostredníctvom micro USB konektor, kreslenie 160mA (aj keď je pripojený k HD displej).

Rozmery: 65mm x 30 mm x 5 mm

Video & Audio: 1080P HD video výstup. Audio výstup cez mini-HDMI konektor.

Skladovanie: MicroSD karty.

Operačný Systém: Linux, nainštalované prostredníctvom NOOBS. Vstupy a Výstupy: Slot pre MicroSD Karty: Pi Nula dostane svoj priestor z MicroSD karty, ktoré budete musieť nainštalovať operačný systém. Mini HDMI: Video výstup pre Pi je Nula ako mini-HDMI konektor. Z hľadiska ich prevádzky, tieto konektory vykonať rovnako ich väčší náhľad. Micro USB: všimnite Si, tam sú dve micro USB konektorom na Pi Nulu. Jeden je pre údajov (konektor na ľavej strane, ak MicroSD kartu sa nachádza na ľavej strane), a jeden je o moc. Nenechajte si ich pomiešané. GPIO: Pi Nula má rovnaké 40 pin Všeobecné Účely Vstupné/Výstupné pripojenia ako Model A+, B+, a RPi2, ale pinov na konektore sú osamelých. Takže ak chcete použiť GPIO, budete mať buď letovať požadované kolíky na mieste, alebo spájky pripojenia priamo do Pi Nulu. SPUSTIŤ Režim Kolíky: sú Tu dve osamelých SPUSTIŤ režim kolíky, ktoré môžu byť použité na pripojenie reset Pi Nulu. Znova, budete musieť pridať kolíky sami, alebo spájky tlačidlo priamo na palube. Kompozitné Video: Tu je zaujímavý jeden. Je tu RCA zmiešané video výstup cez dve (neobývaných) kolíkmi, takže môžete pripojiť Pi Nula až staršie displeji zariadenia, ktoré prijíma phono plug ako vstup.

Číslo Modelu Raspberry Pi Nula W (Bezdrôtové)Pi0
Názov Značky UNISTORM
Materiál Kremík
Členenie Položka Opis Raspberry Pi Nula W
Demo Rada Typ RAMENO
Inštalácia Štýl Plug-in

Súvisiace produkty