2 KS Pílou Zuby Sharpener Pílou Prenosné Odolné Ľahké Energie Ostré Bar-Mount Rýchlo Brúsenie Reťazová píla Reťazová Sharpener Nástroj

€6.28

-49%

€12.55

Nový produkt

1 položky

Štítky: reťazovú pílu, 325 reťazca, reťazovú pílu stihol, reťazová píla stihol, Reťaz, reťazová píla ostré, reťazová píla zaostriť, reťaz zaostriť, 14 reťazca, reťaz oregon.

【Jednoduché Použitie] vyzýva Pílou sharpener vyrobené z high-kvalitné a odolné materiály, reťazovú pílu, ostrenie nástrojov je nainštalovaný vo vnútri na tyč orezávatko, aby reťazca a vodiace tyče namazaná, znižuje trenie a predlžuje životnosť.

【Pílou Nástroj] vyzýva Reťazca pílového kotúča sharpener súprava Ľahký a prenosný, reťazovú pílu, ostrenie je nástroj na jednoduché použitie vonku. To je najviac praktický nástroj a najlepší darček pre vášho otca alebo manžela na zvýšenie produktivity.

【Kvalitné] vyzýva:- motorovou Pílou sharpener vyrobené z high-kvalitné a odolné materiály, reťazovú pílu, ostrenie nástrojov je nainštalovaný vo vnútri na tyč orezávatko, aby reťazca a vodiace tyče namazaná, znižuje trenie a predlžuje životnosť.

【Eesy Používať A Vykonávať] vyzýva:- Reťazová píla čepeľ sharpener súprava Ľahký a prenosný, reťazovú pílu, ostrenie je nástroj na jednoduché použitie vonku.

【Fantastický Dizajn] vyzýva:- Reťazová píla brúsky s dvoma otvormi pre upevnenie na ostrenie nožov, vhodné pre 14/16/18/20 palcový reťazová píla práce, jemne pritlačte konci príručky prút počas ostrenie,to môže byť ostré ostrenie.Reťazová píla brúsky s dvoma otvormi pre upevnenie na ostrenie nožov, vhodné pre 14/16/18/20 palcový reťazová píla práce, jemne pritlačte konci príručky prút počas ostrenie,to môže byť ostré ostrenie.

【Rýchle a Účinné] vyzýva:- Táto presnosť videl reťazca sharpener systém je nielen rýchle, ale aj presné. To bude zaostriť svoj tupá reťaz len 3-5 sekúnd. Viem, znie to Iike magic, ale funguje to.

Číslo Modelu Orezávatko Motorovou Pílou
Materiál Z Nehrdzavejúcej Ocele
Štruktúra Zub Reťazca
Štandardné alebo Neštandardné ŠTANDARD
DIY Dodávky Kovoobrábanie
Funkcia Dopravníkové Reťaze

Súvisiace produkty