32 Bit Audio - Riadený Hudby Úrovni Lampa Bočné a Zadné USB Porty Sú Voliteľné pre Auto Domáce Použitie

€22.33

Nový produkt

1 položky

Štítky: ess9038, dac, usb, audio dac, adc audio, dac pc, 32 bit dac, android dac, usb, audio dac, usb, dac, tda1387.

modname=ckeditor

Funkcia: mikrofón vyzdvihnúť, zvuk kontrolu úrovne lampy, osvetlenie, funkcia

Veľkosť produktu: 197x53.4x15.2 mm

Požiadavky na napájanie: napájanie napätie musí byť 5V, je prísne zakázané, aby neprekračoval 5V. Aktuálne nad 500MA môžu byť použité. (tam sú Micro usb napájacie porty, zadné a bočné, ktoré môžu byť vybrané podľa vašich potrieb.)

32 - bit audio - riadený hudby úrovni lampa rýchla otázka a odpoveď

Otázka: čo môžem ho používať pre?Je elektroinštalácie komplikované?

A: je možné použiť všade tam, kde je externý zvuk.Pretože sa tento produkt POUŽÍVA kremík mikrofóny vyzdvihnúť signály, to len potrebuje pripojiť 5V/150MA moci ako nabíjanie mobilného telefónu.

Otázka: aký je rozdiel medzi týmto modelom a úroveň lampa pripojený k audio signálu line?

Odpoveď: úroveň svetla pripojený k signálna čiara je priamo vstupný signál na lampy rada pre spracovanie, takže výkon zvukových detailov a rytmus je veľmi dobrý, ale vstupný signál požiadavky, a viac odborných pracovníkov správne nainštalovať a používať bežní spotrebitelia nie sú schopní používať.Mic úroveň svetla v dôsledku používania mikrofón zbierať signálu, audio zariadenia na prehrávanie, životné prostredie a vplyv na mikrofón sám, musí urobiť spojenie úroveň signálu, úroveň osvetlenia, výhodou je, že výrobok je veľmi jednoduché použitie hliníkovej zliatiny shell, kabinet a delikátna vzhľad, ak je použitý ako poplatok svojom telefóne zapnuté napájanie môže pracovať normálne.

Otázka: prečo si myslíte, že lampa rada má zlý rytmus, keď ste si to mimo?

Odpoveď: ako som už povedal skôr,, to má niečo do činenia s prehrávania zariadenia.Mimo mobilný telefón alebo pero je dať rytmus, ktorý nemá sám v sebe, aby sa zvuk tak, veľký reproduktor pocit, prečo sa opýtať lampa rada ak chcete mať rytmus pocit?Je to vec rozumu.

Otázka: prečo si ešte stále máte nesprávny rytmus, keď budete hrať hudbu na veľký reproduktor? Odpoveď: ako som už povedal skôr,, to má niečo do činenia s prehrávania zariadenia a prehrávanie prostredie.Mikrofón sníma signál, len s hlasitosť zvuku, ktorý je, sme často hovoria, zvuk veľkosť.Všeobecne platí, že hlavná časť rytmus je nízka frekvencia časť. Ak je stredná frekvencia ľudského hlasu, spev v tejto dobe, a hlasitosť je rovnaká alebo dokonca hlasnejšie než hlasitosti nízke frekvencie, potom bude mikrofón prirodzene vyzdvihnúť najvyššiu hlasitosť ľudského hlasu na spracovanie, tak, že tam bude žiadne zodpovedajúce jav sa do rytmu.Tam je aj zvuk hracie prostredie, bude viesť k rezonancie v niektorých frekvenčné pásma zvuku, ako je napríklad nízka frekvencia je s najväčšou pravdepodobnosťou rezonovať s prostredím, v rezonancie generácie, ľudia sa nemusia cítiť, ale lampa rada sa bude zobrazovať na čítanie bar naďalej v hornej časti štátu, ktorý je tiež bežným javom. Otázka: je niečo, čo ešte by ste mali venovať pozornosť, keď ju použijete? Odpoveď: áno, všetky produkty vyžadujú pozornosť na spôsob, ako sa používa.1. Pripojte a odpojte napájací kábel bez neprimeranej sily, aby sa zabránilo vnútorné lepidlo krakovania.2. Dávajte pozor, aby pád, tak, aby nedošlo k poškodeniu interný mikrofón.3. Mikrofón nadobudnutie otvor by nemal byť blokované alebo nútený vyhodiť do.4. Aj keď lampa rada má veľmi široký AGC rozsah, ak externý zvuk je príliš nízka, ale stále bude môcť zobrazovať normálne. V tejto dobe, prosím, mierne zosilniť hudbu, alebo dať lampa rada v blízkosti reproduktora alebo roh.5: viacnásobné čítanie dosky sú používané súčasne. Vzhľadom na celý proces AGC sledovania, displej amplitúda každá lampa rady, sa budú líšiť. AGC funkcia sa nedá vypnúť.6: výrobok sa môže použiť priamo po vás dostať ho, a niektoré osobné funkcia Nastavenia sú potrebné. Prosím, uistite sa, že konzultovať návode na použitie sami.

Hlavné funkcie:

1. Mikrofón vyzdvihnutie a ovládanie hlasom

2. Nastaviteľná citlivosť

3. Jas sa dá nastaviť.

4, s osvetlením funkciu, jas môže byť nastavený lineárne

5. Tam sú Micro usb napájacie porty, na boku a chrbta, ktoré môžu byť použité podľa vašich vlastných potrieb

\\

DIY Dodávky ELEKTRICKÉ

Súvisiace produkty