9 Tlačidlá Macro OS Programovateľné RGB Podsvietenie Mechanické Klávesnice Elektrické Súťaže, Hry, PC, Notebook, MAC WIN Geeker Outemu Prepínač

€22.32

Nový produkt

1 položky

Štítky: klávesnica os, klávesnica os, programovateľné klávesnice dizajn, klávesnica bezdrôtová, lqs gaming mouse, bluetooth trackpad, mac mini podporu, klávesnica mechanik, gateron žltá, klávesového makra.

Ak potrebujete kúpiť DK6 Ergo a DK6 Štandardné Mod,prosím navštívte nasledujúce odkazy:

Ergo Mod:

DK6 Štandardné Mod:

Špecifikácia

【Prenosné jednou rukou klávesnicu] vyzýva veľkosť:6.5x6.8x2.8 cm;klávesnica:o 72g;Materiál:High-grade zem plexisklo;Outemu mechanický prepínač, 50 miliónov krát života čistej medi nohy hriadeľa.môžete plug and play,a použiť 104-key klávesnica s rovnakým POČÍTAČOM v rovnakom čase,nebudú navzájom rušiť. 【Podpora Mac/ Windows system] vyzýva Podpora systému MAC, všetky základné nastavenia potrebné nastavenia v systéme Windows, klávesnica sa automaticky uložia, a potom môžu byť vložené do systému MAC počítač alebo poznámky. (ak potrebujete pokyn, kontaktujte, prosím, zákaznícky servis.) 【9-programovateľných tlačidiel & 24 makro tlačidlo funkciu] vyzýva user-defined programovateľné funkcie tlačidiel, vrátane všeobecných 104 kľúče a iné klávesnica funkcie; makro tlačidlo funkčné, môžete nastaviť kombinácie kláves, napríklad: Hra klávesová skratka, badayer racing je pre vás!, office / WPS / CAD / AE / PR / PS a séria makro tlačidlo funkcia nastavenia, ako programovanie kódu. 【RGB verzia&4-Vrstvový Vlastné Konfigurácie] vyzýva RGB farebný,Podpora rôznych farieb, nastavenie jasu môže byť upravená na vôli;Vstavaný MCU,4 vrstvy nastavenia kľúča môže byť prepnutý na,Pri klávesnice nastavené, bude automaticky uložia bez zmeny do počítača. Je vhodný pre hru hráčov a ostatných používateľov, ako sú napríklad programátori, video redaktorov, grafikov atď.

Balík Obsahuje

1*9 klávesy na klávesnici

1*Elektronická príručka

1.Elektronické manualElectronic manuál (Plz obráťte sa na zákaznícku službu!)

1*Typ C

FAQ:

Čo osi sa klávesnicu používať?Outemu mechanický prepínač, 50 miliónov krát života čistej medi nohy hriadeľa.

Aký je rozdiel medzi zelenej osi a červené osi?

Zelená os je predstaviteľom os mechanické klávesnice. To crackles a crackles s ostrý zvuk. To má zmysel, že prinášajú, ale je to hlučné. Kupujúci, ktorí majú strach z hluku nesmie vybrať zelenej osi. Červená osi je tichý, nie je tak hlučný ako zelená osi, ale červené osi spúšťa rýchlejšie. Je to obľúbené hry a office ľudí.

Napájacie Napätie 0
Strata Sily 0
Prevádzková Teplota 0
Aplikácia Počítač
Package SOP
Názov Značky elektrické magic
stav Nové
Druh G9 badayer racing je pre vás Kreslenie Makro Mechanické Klávesnice
Číslo Modelu AA0007

Súvisiace produkty