Vysoko Kvalitné Čínske Dieťa Kostým Hanfu Oblečenie Modré a Biele Deti Oblečenie Tang Kostýmy Deti Dávnych Oblečenie

€30.90

-8%

€33.95

Nový produkt

1 položky

Štítky: hunfu, black dynastie, staroveké kórejský šaty, cheongsam čínske šaty, čínsky teen oblečenie, tang šaty, hanfu ženy, čínske písmo oblečenie, šaty fáze, hanfu šermiar.

Vysoko Kvalitné Čínske Dieťa Kostým Hanfu Oblečenie Modré a Biele Deti Oblečenie Tang Kostýmy Deti Dávnych Oblečenie

Veľkosť Tabuľky(Ázijské Veľkosť)

Veľkosť (cm) :

120 cm (S)

130 cm( M)

140 cm (L)

150 cm (XL)

Skutočné Oblečenie Obrázok

Ak ste dostali váš spokojný zdrojov, prosím, daj mi 100% ideálny 5 hviezdičiek skóre pre našich produktov a služieb. Som ocenia. Ak nie ste spokojní so svojím nákupom akéhokoľvek dôvodu, prosím, kontaktujte nás pred odchodom negatívnej spätnej väzby, alebo vykonať podrobné hodnotenie . Budeme sa snažiť vyriešiť problém a nechajte si šťastný nakupovaní tu. Ďakujeme! Verím, že dobrá komunikácia môže vyriešiť všetky problémy a prinášajú nám dobré priateľstvo.

Uistite sa, že vaša poštová adresa a psč pozorne, ako budete platiť. Vyhradzujeme právo účtovať prepravné opäť vrátený tovar z dôvodu nedoručila nesprávnu adresu. Potrebujeme 2-10 pracovných dní na prípravu vašej objednávky podľa našich mnohých objednávky každý deň.Vezmite prosím na vedomie omeškania z dôvodu dovolenky. Nemôžeme kontrolovať a dopravy, ako je spracovať 3rd party,ale my by sme loď pozemok v prvej chvíle. Dovozné clá, dane a poplatky nie sú zahrnuté v položke cenu alebo lodné náklady. Tam sú poplatky kupujúceho zodpovednosti. Pls poraďte sa so svojím krajiny colný úrad určiť, čo tieto dodatočné náklady budú pred ponúkanie alebo nákupom. Colné poplatky sú bežne účtované prepravné spoločnosti alebo získané, keď vyberiete položku hore. Tieto poplatky nie sú dodatočné poplatky za dopravu.

Ak ste dostali chybné položky, má zákazník do 7 dní od dátumu doručenia na žiadosť o vrátenie alebo výmena za novú. Ak ste dostali nesprávnu položku, tovar musí byť vrátený v jej pôvodnom a nevyužité stave a musí byť aj v pôvodnom box a balenie. Nepovoľujeme náhrady alebo výmeny, pretože ste zmenu mysle. Prečítajte si prosím všetky description poskytujeme ako sprievodca skôr než si cenovú ponuku. Pri každom kroku boli prijaté opatrenia na zabezpečenie toho, aby sme loď z správnu položku, tam bude príležitosť, keď dostanete položky, ktoré sú odlišné od popis. V takom prípade vás prosíme, aby ste nás kontaktovať hneď, tak môžeme nápravu situácie. Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá hodnota vášho podnikania.

Pohlavie Dievčatá
Štýl hanfu
Číslo Modelu HY17001
Názov Značky Daxico
Položka Druh Yangko Tanečné Kostýmy
farba Modrá a biela
Materiál Acetát
Názov Položky Deti Čínske Ľudové Oblečenie
Tanec Typ Čínsky Ľudový Tanec
Veľkosť 120,130,140,150
Príslušenstvo pás

Súvisiace produkty