Len 255 g UD Matný 29er mtb ráfiky 24mm 27mm 28 mm 30 mm 33 mm 35 mm 40 mm 50 mm uhlíka ráfiky horský bicykel karbónový mtb 29er uhlíka ráfiky

€106.06

-5%

€111.65

Nový produkt

1 položky

Štítky: kolesá de uhlíka, 26 rim, Karbónová, disk grind, zafarbenie mtb bicykel, bicycl, mesto, horský bicykel, ktm sx, široký uhlíka ráfiky, bicykel mtb.

Poznámka: Prosíme, skontrolujte si veľkosť zmysle Vitamapa.sk majetku opatrne. Ak nerozumiete, obráťte sa na nás. Ďakujem.

30x25 UD matný 28H===30mm široký 25 mm hĺbka vnútorného 25 mm UD matný 28hole

30x30 UD matný 28H===30mm široký 30 mm hĺbka vnútorného 25 mm UD matný 28hole

33x25 UD matný 28H===33 mm široký 25 mm hĺbka vnútorného 27 mm UD matný 28hole

35x25 UD matný 28H===35mm široké 25 mm hĺbka vnútorného 30 mm UD matný 28hole

Hovoril Otvor Dia: 4.5 mm

Ventil Otvor Dia: 6,5 mm

Montážny Otvor Dia: 7,5 mm

Hovoril Bradavky Dĺžka: 14 mm / 16 mm

Max Tlak vzduchu v Pneumatikách: 60psi

RecommenderMax Hovoril Napätie: 150kgf

Hmotnostný Limit: 150kg

Rozmer Pneumatiky: 2.3" ~ 3.0"

Horský bicykel

Špeciálne upozornenie: vyššie váhy sú UD Matný hmotnosti. Ak potrebujete extra diery, a ďalšie 3 K/12K sú z rôznych hmotnostiach, obráťte sa, prosím, pred podaním objednávky. Ak nie je zvláštne, sme všetky predvolené UD Matný.

Poznámka:

1. Ceny sú uvedené v USD;

2. Ak vaša krajina nie je uvedený vyššie, prosím, kontaktujte nás pred umiestnite príkaz;

3. EMS/TNT sa počítajú podľa skutočnej hmotnosti (500g za úroveň); DHL/UPS/FedEx sa počítajú podľa objemu, hmotnosti (=dĺžka*šírka*výška/5000, unit 500G)

Všetky výrobky sú triple skontrolovať pred odoslaním, a sú starostlivo ručne balené krycou EPE pena laminovanie filmy, ktoré ich chránia pred násilne hádzanie na prepravu spôsobom. Sme tiež priložiť krehké štítkov na papierové krabici upozorniť dopravcu manipulovať opatrne.

Položky, tiež by ste mali vedieť:

1. Hmotnosť produktu môžete vidieť z informácií o výrobku nie je equel na presné balenie hmotnosť (ale skutočná hmotnosť je viac ako hmotnosť rozsah ste byť povedané)

2. Okraj tašky sú EPE pena laminovanie fólie chránia výrobky pred poškodením v prepravnej ceste. Baliace materiály vrátane lepenky na upevnenie a sellotape na tesnenie hore.

Radi by sme, aby vám príjemný zážitok, keď si nakupovanie, sme hodnota nákladné, je dôležitou súčasťou. Ale nákladnej poskytnuté treťou stranou, prosím, aby príspevok na vine v nákladnej dopravy. Máme zodpovednosť voči vám vybrať zodpovedný express spoločnosti, a my by sme sa chceli dostať svoj názor o nákladnej preprave.

Medzinárodná Nákladná železničná doprava je zložitý proces, ktorý sme dúfam, že ste vedieť:

1. Dovozné clá, dane a poplatky nie sú zahrnuté v položke cenu alebo poplatky za dopravu. Prosím, informujte sa u svojej krajiny colný úrad určiť, čo tieto dodatočné náklady budú pred ponúkanie/nákup. Tieto poplatky sa obyčajne zhromažďované poskytovanie nákladnej dopravy (poštovné) spoločnosť alebo ak vyberiete položku hore - nenechajte sa zmiasť ich ďalšie poplatky za odoslanie zásielky. A to, že nie sme zodpovednosť za žiadne vlastné dane/cla/s DPH (Daň z Pridanej Hodnoty)

2. Sme nebude poskytovať Prepravné Náhrady vplyvom počasia súvisiace meškanie zásielok.

3. Dodávky do odľahlých oblastí sa môže zvýšiť čas doručenia.

4. Nebudeme brať zodpovednosť za tovar zabavené colnými úradníkmi alebo podobné orgány.

5. Objednávky nie sú vratné, alebo vrátené z dôvodu neočakávaných clá alebo iné dane.

6. Poštovné ceny sú odhadované na základe informácií, ktoré ste poskytli. Medzinárodná doprava kótované ceny nezahŕňajú ciel, daní alebo iných nepravidelné colné konanie poplatky. Iné poštovné poplatky, príplatky alebo accessorial poplatky môžu uplatňovať. Celkové prepravné poplatky sa môžu líšiť v závislosti na cieľ a iných faktorov, a to najmä na vašej objednávky.

7. Ak objednávku vám dorazí s zrejmé, doprava poškodenia, prosím, odmietnuť dodanie. Ak ste prijali dodávka a potom nájdite doprava škody, povedzte nám, prosím, okamžite pomocou kontaktných informácií s objednávkou.

8. Prosím uložte všetok baliaci materiál a papierovanie na objednávke, ak poštovné poškodenia je možné vydať. Ak ste nakladať, obalového materiálu alebo pokus vrátiť tovar bez kontaktujte nás, môžete ohroziť naše šance na podanie žaloby, a nemôžete získať úver pre návrat.

9. vyššie uvedené zásady sa vzťahujú na výmenu výrobku tiež.

Hovoril Diera 28/32H
Záruka 1 Rok
Platné Bicykli Horské Bicykle
Názov Značky soloteam
Hĺbka 23 mm/24 mm/25 mm/30 mm/32 mm
Veľkosť 29er
Šírka 24 mm/27 mm/28 mm/30 mm/33 mm/35 mm/36 mm/40 mm/50 mm
Dokončovacie Matný/Lesklý
Materiál Kolies uhlík
Aplikácia UD matný
Brzdový Systém Kotúčové Brzdy
Pôvod CN(Pôvodu)
Číslo Modelu 30 mm*25 mm

Súvisiace produkty