Egon Schiele, náčrt, plagáty vytlačí plátne, obrazy na stenu umenia pre obývacia izba dekor pre spálne, kúpeľňa estetické Dielo

€2.87

-29%

€4.10

Nový produkt

1 položky

Štítky: zábava kúpeľňa wall art, muž abstraktné wall art, estetické spálne, interiér obrázok, kúpeľňa decor obrázok, dekor na izbu, abstraktné dielo, indie sukne estetické, kúpeľňa plagát, jednoduché, estetické plagáty.

Popis:

1.-Materiál:Tlačené na kvalitné Plátno, non-jedovaté, eco-friendly. 2.-Dostupné vo viacerých veľkostiach, vybrať veľkosť, ktorá vám vyhovuje. 3.-Žiadny rám,Rámov musia byť namontované lokálne, pretože nemôžu byť prepravované. 4.-Plagát príde bez hraníc,nie sú Tam žiadne biele okraje okolo maľby.Obraz je ručne rezané, a chyba niekoľko milimetrov s navigačné je normálne, nie sú problémy s kvalitou, či je znížiť počas inštalácie podľa osobných preferencií. 5.-Používame papierové trubice obal, aby nedošlo k jeho poškodeniu počas prepravy.

Popis Produktu

1.-Bez rámu VÝTLAČKOV: Tlačené na kvalitné Plátna.Rám nie Sú. 2.-VEĽKOSŤ: Plagát je ručne rezané a chyba 2 milimetre je normálne.To je rez počas inštalácie podľa osobných preferencií. 3.-PRIPRAVENÝ RÁM: Rámy sú super ľahké kúpiť tu na ktorékoľvek oddelenie alebo plavidlá, ktoré obchodu. Vyberte si rámy, ktoré pracujú s vašim dekorom. 4.-ZDOBIŤ PRE každú IZBU: vyzerajú skvele v obytných miestnostiach, dens, spálne, kuchyne, príspevky, jedálne, kúpeľne, kancelárie,dom , domáce bary, herne, dorms alebo garáže. 5.-PACKAGE & DARČEK: používame papierové trubice balenie , nedošlo k poškodeniu počas prepravy.Robí skvelý darček pre vašich priateľov, manžel,manželka,syn, dcéra, mama,otec,spolupracovníkov,starý otec,stará mama,teta, strýko,bratranec,manžel,alebo šéfa.

Médium Nepremokavé Atrament
Materiál Plátno
Európa Štýl maľby na steny v obývacej izbe
Maľovanie & Kaligrafie Maliarske Plátno
Tvar Vertikálne Obdĺžnik
Dekorácie Plagáty A Výtlačky
Druh Plátno Potlače
Rám režim Bez rámu
Predmety Obrázok Maľovanie
Rám No
Je To Inteligentné Zariadenie No
Podpora Base Plátno
Technics Sprej Na Maľovanie
Názov Značky NoEnName_Null
Číslo Modelu AE281
Štýl Európa
Pôvodný No
Formulár Jeden Maľovanie
Plátno Výtlačkov Obrázok Obývacia Izba

Súvisiace produkty