Gumičky ploché 1.0 mm Hrubé Vysoko kvalitné Gumené Obyčajný Farieb pre Lov Prak Katapult Vonkajšie Streľba

€5.84

-39%

€9.73

Nový produkt

1 položky

Štítky: luk, prak, jednoduché prak lov, prak, hunter x, diy prak, výkon prak, hunt prak, malé prak katapult, kapela prak rybolov, profesionálne prak.

Parametre výrobku:

[Name]: gumička [Špecifikácia]: 1,0 mm [Unit]: 1m [Materiál]: Prírodný latex

Hrúbka :1,0 mm

Dobrý flexibilitu a dlhú využiť čas

Shippment

Dodacia lehota je o 7-60 pracovných dní. To môže trvať dlhší čas, aby sa dospelo niektorých krajinách, najmä pre Brazília,Južná Amerika,Afrika krajín. (1) Otázka:Keď som sa uskutočniť platbu, aký čas môže byť dodávané? Odpoveď:Expedovaný do 48 hodín a poskytovať počet koľají. (2) Otázka:Ako dlho bude prijímať zásielky? Ak nie je prijaté,ako to mám urobiť ? Odpoveď:Podľa vašej krajiny, 7-60 dní.Viac ako 60 dní nedostali, vrátime vám peniaze pre vás. (3) Otázka:Ak tovar má problémy s kvalitou, ako to mám urobiť ? A:Prosím, kontaktujte nás, budeme riešiť problém. Ak kupujúci chcú vedieť podrobnosti poštovné náklady, prosím, kontaktujte nás a poskytneme vám primerané prepravné možnosti.

Záruka

Ak sa tovar objaví kvality škody,poskytneme 1 mesačná záruka. Ak kupujúci potrebné, aby sa vrátiť, porozprávajte sa prosím s nami návrat programu. Bez ohľadu na to, kupujúci majú akýkoľvek problém, prosím, kontaktujte nás kedykoľvek. Akceptujeme kupujúci dobré rady, a snažiť poskytnúť lepší zážitok z nakupovania. Neustále sa dá kupujúci zvýhodnené prospech cenu, ohľaduplní pozdravy, prekvapenie darček.

Spätná väzba

Každý spätnej väzby je láska. (a) Keď ste spokojní so svojím nákupom, úprimne dúfam, že si môžete nechať nám POZITÍVNU spätnú VÄZBU. Podobne, necháme pozitívnu spätnú väzbu pre vás. (b) Ak nie ste spokojní so svojím nákupom, kontaktujte nás, prosím, pred odchodom neutrálne alebo negatívne spätné väzby. My vás budeme kontaktovať do 24 hodín, pracovať s vami, až kým nebudete spokojní.

Číslo Modelu Gumička
Názov Značky Octopus Hunter
Materiál Gumené
Hrúbka 1.0 MM
Zoznam Produktov 1m gumička
remíza hmotnosť za 20 libier
Typ Luku Gumené
Druh Luk
Šírka 150mm
Použitie Lov

Súvisiace produkty