12 Ks Zelený Hodváb Umelé Visí Ivy Leaf Garland Rastliny, Listy Viniča Falošné Kvety, Listy Lvy Garland Výzdoba Domov Bar

€8.63

-5%

€9.09

Nový produkt

1 položky

Štítky: korenie trepačke, bonsai, kované visí kvety, umelé eukalyptu garland, umelé girlandy, delphinium, doplnky, umelé kvety, falošné rastlín, fale leaf garland, VINIČ.

Popis:

Tieto umelé ivy rastliny sú skvelé výzdoba pre vaše miesta. Čo ' s viac, ako zelene môžu byť veľmi užitočné v relaxačnú náladu, realistický rastliny nepriateľ istý, že sú najlepšou náhradou za tie skutočné. Táto súprava obsahuje 12 prameňov nechať si vyzdobiť váš domov, kanceláriu, bar, alebo kaviarne jednoducho. Len vyzerajú ako skutočné!

Funkcie : Kvalita Realisticky Ivy : Tieto umelé ivy girlandy sú vyrobené z mäkkej dobré materiály, listy sú vyrobené z tkaniny, stopky sú vyrobené z plastu, ktorý im dáva vzhľad, svieže lístie . Ľahký A Osviežujúci Dekor : Jednoduché pridať elegancie a postriekaniu zelenej miestnosti ako skutočné rastliny a nevyžaduje nejakú špeciálnu starostlivosť . Každú oblasť činnosti je asi 2.1 m dlhá a veľkosť každého listu je 4-5 cm. 12 Prameňov Za Balenie : Existuje 12 pramene zelený brečtan v jedno balenie nechať si vyzdobiť svoje miesto ľahko a pohodlne. Z, samozrejme, môžete si kúpiť ďalšie balenie pre lepšie dekor účinky. Znovu použiteľný A Ľahko Sa Čistí : Ak je prach na listy brečtanu, stačí použiť chladný vietor vzduchu na vlasy rana je preč, alebo poutierajte povrch suchou/navlhčenou handričkou udržať čisté listy za dlhoročnú dekorácie. Široký Aplikácie : Tieto umelé visí ivies môžu byť použité na svadbu, spálňa, záhrada, balkón, swing, stojan, steny, okná, zrkadlá, nákupné centrá, schody, kancelárska dekorácie, atď.

Špecifikácia: Názov Položky: Umelé Rastliny Typ: Ivy Farba: Zelená Materiál: Umelý Hodváb Množstvo: 12 Pramene/Balenie vhodné Pre: Doma, v Kancelárii, Bar, Party, Svadobné Dekorácie, atď. Dĺžka Za Oblasť činnosti: 2.1 m Leaf Veľkosť: 4-5 cm

Zoznam Balíkov :

1 Pack x Umelé Rastliny(12 Pramene Brečtan)

Poznámka:

Č vystavenie silnému slnečnému žiareniu.

Súvisiace produkty