šperky nástroje 7X-45X Mikroskop so stojanom Šperky, Optické Nástroje, Super Jasné Mikroskop s Lupou Stojan Diamond Nastavenie

€264.48

-22%

€339.08

Nový produkt

1 položky

Štítky: šperky stojan, kameň natur, diamantové šperky set, displej šperky stojan, adaptér trinocular, diamond mikroskopom, zlatník, obrábacie stroje, priestor šperky, šperky, jewelri nástroj, diamond loup.

Multi-uhol Jar mikroskopom

Popis výrobku:

Mikroskop je vysoká pevnosť, kompaktný a stabilný rám. Je to ušetriť priestor. Optický výkon dizajn je výborný, veľké priblíženia a široké zorné pole. Plne uspokojiť Šperky priemyslu prevádzkové potreby, so zameraním je pohodlné. To je základné nástroje, Šperky priemyslu.

Tieto vlastnosti produktu Mikroskopu:

Tieto vlastnosti produktu Mikroskopu:

1. Poskytujú užívateľsky veľmi prívetivého operačného systému Človek-stroj hlavu odpočíva držiak na ochranu krku a pása.

2. Optické plesniam liečby, výrazne zlepšiť odolnosť dielov.

3. Nový jedinečný ergonomický dizajn, flexibilné strečing a flexibilné mechanické so zameraním mechanizmus, aby sa operácia pohodlnejšie, Jedinečné ľudské opierky hlavy rám, aby používateľ bez stresu a zlepšenie efektivity práce,

4. Objektív mikroskopu je pomocou široké pole videnia, kontinuálne zoom stereoskopické mikroskopom hlavy s vysokým rozlíšením, hĺbka ostrosti, široký pohľad rozsah, zmysel pre stereoskopické je silná, ľahko a pohodlne prevádzky.

5. Krásne a praktické štruktúry tento univerzálny stojan, sa vzťahujú na rôzne výška, smer práce a pracovného prostredia.

ZQ-1 Technické parametre Mikroskopom Optický systém svetlo cesta premennej krát v rámci systému Boday pohľadu 13°,45° šikmý zobrazenie CELKOM Zväčšenie 7X~45X Očami objektívu WF10X/20 Cieľ 0,5 X zoom Continuous 0.7 X~4,5 X Prevádzková vzdialenosť 165mm Oblasti rozsah 5.1 mm~33 mm Interpupillary vzdialenosť 55mm~75mm Hmotnosť balenia 14KG Rozmer balenie L730 x W410 x H210mm (0.0628cm3) Jar stojan Vertical bar Mixmum lentgh strečing Rozmer dosky Hrúbka dosky H500 x φ28mm 900 mm 150 x 100 mm 12 mm

Objektív výkon

1. Stojan mikroskopom je druh binokulárne pozorovanie kontinuálneho lupa mikroskop. Objektív je high-definition technológie, ktorý je dovezený zo Spojených Štátov. Tento špecifický dizajn je pre ľudí, ktorý má vysoké prevádzkové vzdialenosť, dlhý prevádzkový čas, voľne pozorovať prezeranie. To má jasné zobrazovanie a pekný vzhľad.

2. Stroj zahrnuté 10X očami objektívu a 0,5 X cieľ objektív. Rozsah zväčšenia je z 7X na 45X.

3. Mikroskop môže rozšírenej malé objekty tvoria jasné, 3D obraz. Môže sa použiť na Šperky spracovateľské odvetvia, šperky vzdelávanie školy, šperky výskumné oddelenia pre pozorovania a analýzy, ale tiež ho môžete použiť na electronics industries a prístrojové vybavenie priemyslu, jemných častí kontroly, montáže, opravy.

Položka Šírka 7.5cm
Číslo Modelu DZQ
Položka Priemer 7.5cm
Materiál Kov
Pôvod CN(Pôvodu)
Položka Druh Šperky, Nástroje A Zariadenia
Položka Hmotnosť 12kg
Položka Výška 50cm
Vlastnosti Produktu Mikroskop
Položka Dĺžka 90cm
Kovy Typ Z Nehrdzavejúcej Ocele
veľkosť balenia 62*43*24 CM
Šperky, Nástroje A Vybavenie, Typ Súprava Náradia

Súvisiace produkty