40 cm/70 cm Rozširuje Mreže, Oplotenia Zdvíhateľnej Plot Umelé Záhradné Rastliny Plot UV Chránené Súkromie Displeja Pre Vonkajšie Vnútorné

€4.36

-26%

€5.97

Nový produkt

1 položky

Štítky: balkón obrazovke, záhrada ochrana osobných údajov, záhrada privacy screen, zomrie plot, záhrada obrazovke, fenc, vnútorné zariadenia polica, cross stitch sliepky, kvetináč držiak na stojan, handričkou vonkajší plot.

Odrážky:

1、Materiál: plot je vŕbového dreva a umelých zelených viníc, na vrchu je umelo viazaná. To je veľmi realistický a je vaša záhrada plná zelene a plné vitality.

2、Jednoduchá inštalácia: drevené stĺpiky sú poháňané do pôdy, a drevených plotov, môžu byť stanovené s kravatu alebo drôt. Jednoducho usporiadať ich, aby vaša záhrada vyzerať inak.

3、Na pružnej plot má unstretched výška 40 cm; keď je šírka 1 m, výška je cca 37 cm; keď jeho šírka je 1,5 m, výška cca 35 cm; keď jeho šírka je 2 m, výška je cca 30 cm.

4、Platné miesto konania: Tento zdvíhateľnej drevený plot môže byť použitý pre nákupné centrum dekorácie, KTV bary, reštaurácie, parky a iné miesta pre prázdninové aktivity so zeleným viničom, ktorého je vynikajúci výhľad.

5、Poznámky: drevené ploty, z ktorých všetky sú merané ručne. Zadarmo pevnosť premenné sú relatívne veľké. Uvedené merania sa o 2-5 cm. Je normálne, aby ste pochopili veľkosť. Dúfam, že rozumiete!

Popis:

Názov: Zdvíhateľnej plot

Materiál: plot je vŕba, a umelých zelené viniča je umelo zviazaný.

Rozhodné miesto konania: nákupné centrum dekorácie, KTV bar, reštaurácia, park, nádvorie a na iných miestach.

Špecifikácia:

40 cm Typ (unstretched):

Keď natiahol do 100 cm široký, o 37 cm vysoká

Keď natiahol do 150 cm šírka, asi 35 cm na výšku

Keď natiahol do 200 cm široký, asi 30 cm vysoká.

70 cm Typ(unstretched):

Keď natiahol do 100 cm široký, o 67 cm > vysoká

Keď natiahol do 150 cm širokú, o 63 cm vysoká

Keď natiahol do 200 cm široká, cca 52 cm vysoká.

Výrobný proces : manuálna

Balenie: kartón

Váha: cca 460g/800 g

Návod na použitie:

1. Teleskopická drevených plotov, z ktorých všetky sú merané ručne. Zadarmo pevnosť premenné sú relatívne veľké. Uvedené merania sa o 2-5 cm. Je normálne, aby ste pochopili veľkosť. Dúfam, že rozumiete!

2. Je elastická plot má unstretched výška 40 cm; keď je šírka 1 m, výška je cca 37 cm; keď jeho šírka je 1,5 m, výška cca 35 cm; keď jeho šírka je 2 m, výška je cca 30 cm.

Balenie zoznam:

1* Zaťahovacie Plot

Funkcia
Rám Dokončovacie Iné
Tlak Ošetrené Drevo Druh Chemické
Funkcia 3
Číslo Modelu plot
Funkcie1
Model Číslo
Prijať
Tlak Ošetrené Drevo Typ
Funkcia 2
Typ
Podpora
Materiál Rámu Iné

Súvisiace produkty