Nové BR Biela Pre Packard Bell easynote P7YS0 P5WS0 TS13SB TS44HR TS44SB TSX66HR TSX62HR TV11CM Brazília Notebooku, Klávesnice

€10.37

-32%

€15.25

Nový produkt

1 položky

Štítky: packard bell easynot, tj65, asus packard bell, muž packard, klávesnica packard bell easynote tv11hc, p5ws0 packard bell, lv44, axp288c, ts11, klávesnica notebooku packard bell.

jazyk:Brazília

farba: biela

Záruka:180days

Stav:Nové, je To veľmi dôležité: obraz nášho tovaru je v fyzickú displej. Ak existuje mnoho farieb v produkte, všimnite si, prosím, farby, budete potrebovať pri nákupe. Inak, pošleme vám ho v predvolenom nastavení farieb. Potvrďte prosím, že váš typ počítača, jazyk klávesnice, veľkosť, farbu a rozloženie klávesov pred nákupom. (ak zabudovaná klávesnica tlačidlo Enter je iný, to nemôže byť nainštalovaný). Týkajúce sa dopravy: po Prvé, prosím, potvrďte, že adresa v objednávke, telefón, meno, psč, sú v poriadku, pretože budú mať vplyv dodania a dodania balíka. 1. riadnej čase hospodárskej štandardná doprava v rámci 20-60 dní (s výnimkou predávajúceho manipulácia čas), Brazília oblasť v 90 dní. 2. To bude trvať dlhšie, ak je doručenie odkladu doručí. 3. rýchle prepravy je zvyčajne dodaný 5-10 dní, a nákladnej je drahé. (s výnimkou predávajúceho manipulácia čas) 4, pretože medzinárodnej prepravy, tam sa bude rôzne okolnosti vedúce odkladu. Ak máte akékoľvek otázky, prosím zanechať správu predávajúcemu. Budeme jednať s vami prvýkrát. Veciach, ktoré potrebujú pozornosť: 1, potvrďte prosím, že váš stroj model pred nákupom. 2, prosím, porovnajte predávajúceho obraz pred nákupom, aby zodpovedali vašim potrebám. Ak je rozdiel, prosím zanechať správu predávajúcemu, a potom kúpiť. 3, venujte prosím pozornosť a sledovať vaše logistické informácie v čase, keď predávajúci odošle balík, nenarušila čas doručenia. 4, máte akékoľvek otázky, prosím poslať správu predávajúcemu, odpovieme vám čo najskôr.

Pôvod CN(Pôvodu)
ŠTANDARD Iné
Certifikácia ŽIADNE
Kompatibilné Značky Acer
Číslo Modelu P5WS0 TS13SB TS44HR TS44SB TSX66HR TSX62HR TV11CM
Názov Značky OPQRS

Súvisiace produkty