Smart Home WIFI Prepínač NÁM 120 Verzia 110/220V Tuya App Riadenie Smarthome Podsvietenia Panelu Pracuje S Alexa Amazon Domovská stránka Google

€7.82

-37%

€12.60

Nový produkt

1 položky

Štítky: google hniezdo wifi, dw2 sonoff, základné R3, smart switch hlas, ísť prepínač, Test Tube, 5d diy diamond maľovanie amsterdam, smarthome wifi, 9pin prepínač, vlna prepínač 220v.

Popis:

100% Úplne Nové a Vysokej Kvality!

2020 Nový Príchod Inovovaný s Viac Prispôsobené Body:

Update1:Nový režim párovania s WiFi+Bluetooth

Update2:Podsvietenia ZAPNUTIE/VYPNUTIE voliteľný

Update3:Relé stav nastaviteľné keď power off

Poskytujú oveľa viac pohodlia a aktualizácie pre váš smart životný štýl s cenou nezmenené tak, ako predtým.

1.Č neutrálny vodič je potrebný;ľahko inštaluje bez rewiring existujúcej drôt s jedným live wire dizajn, Unikátne tvrdené sklo panel sa hodí pre rôzne druhy dekorácie štýly a odolnosť proti poškriabaniu skla panel dáva najlepšie pozrieť sa na spojenie s akoukoľvek steny dizajn.(Upozornenie:kapacita je potrebné pre normálnu prácu, ktorá je súčasťou balenia.)

2.Líšia v funkcií, od tradičných bežných switch,smart switch je schopný ovládať rôzne spôsoby, ako sám bez rušenia s najlepšou hodnotou ako App ovládaním,dotykové ovládanie,hlasové ovládanie a vstavané RF433 frekvencia umožňuje iného ovládanie prostredníctvom RF diaľkové ovládanie spínač s kódovanie 1527;(Poznámka:433 RF Diaľkové nie je zahrnuté v balíku,prosím zakúpiť zvlášť.)

3. Vložte nové funkcie do inovované Inteligentný Život Tuya Aplikácie, ako je ZAPNUTIE/VYPNUTIE relé stav ako zapamätať si naposledy stav, keď vypnite a podsvietenie nastavenie prepínača.Kompatibilný so Alexa a domovská stránka Google umožňuje voľne ovládať pripojené zariadenia cez hlasový povel; diaľku ovládať zariadenia na svojho inteligentného telefónu cez Inteligentný Život/Tuya App, nech ste kdekoľvek.

4. Mať plnú kontrolu nad pripojené spotrebiče s časovače, časové plány a časovač (1/5/30 minút, 1 hodina, atď.) s aplikáciou; zdieľať ovládanie s rodinou a priateľmi na pridaná pohodlie.

5. Č neutrálny vodič potrebné a len na 1 cestu okruhu;podporuje iba 2.4 G siete;oveľa jednoduchšie režim párovania pre pridanie zariadenia s WiFi a Bluetooth pripojený

Špecifikácie:

Pracovné napätie:110V/220V AC

Zaťaženie Výkon:3-300W/gang(Poznámka:Ak je používané pre LED alebo energeticky úsporné žiarovky,výkon, zaťaženie by malo byť menej ako 100 W)

Bezdrôtové druh:Wi-Fi pripojenie 2,4 GHz

RF Frekvencia: 433MHz.

RF Štandard Kód: 1527

Farba:Biela

Package Zahrnuté:

1*prepínač

1*kondenzátor

2*skrutka

1*Inštrukcie

Poznámky:

Prepínač podporuje iba 2.4 G siete. lf máte connected5G siete, prosím, odpojte 5G siete po prvé a pripojiť 2.4 G siete.

Prosím, nájdete v príručke pripojenie kondenzátora

Neprekračujte 4 LED diódy paralelne na L1!

Kompatibilita Všetky Kompatibilné
Pôvod CN(Pôvodu)
Štát Montáž Ready-to-Go
Názov Značky centechia
Fotoaparát Vybavený Áno
Číslo Modelu WIFI + RF433 Smart Panel

Súvisiace produkty