Objektív Filter Kenko 58mm UV Filter Pre Pentax, Samsung NX300 w 8-55MM 55-250 MM pre 50/1.4 G 50/1.8 G objektív 58mm

€12.56

-10%

€13.96

Nový produkt

1 položky

Štítky: samsung nx300, k pentax, meteor krúžok, cpl filter kenko, 55mm filter, kenko, pentax pk, pentax q, galaxy note objektív, filter kenko.

Popis Produktu

Kenko Optické UV Filter 58 mm

Tento UV filter je užitočný nástroj, aby sa minimalizovalo náklonnosť Ultrafialového Žiarenia. Ultrafialové Žiarenie spôsobí modra cast z fotografií, a to často robí vonkajšie fotografie hazily a indistinctly vzhľadom na Ultrafialové Lúče spôsobujú atmosférických haze.

Nie len vyššie uvedené výhody, môže to byť aj všetci-time Chránič pre váš objektív, pretože tento UV filter nebude mať náklonnosť pre pôvodné farby a zaostrenia.

Ako je vyrobené z "Vysoký Prenos Svetla" sklo, ktoré nemajú žiadnu náklonnosť pre expozície.

Kompatibilné s: 58mm

Stav: Nové

Funkcie: 1. 100% ZBRUSU NOVÝ!

2. Dual prípojný závit : Predné vlákno, ktoré sú k dispozícii, vhodný aj pre pridanie prídavný filter alebo šošovky / kryt pod...

3. Kovový krúžok: filter krúžok vyrobený odolný materiál - KOV.

4. Vysoký prenos svetla sklo : Ako tento filter, objektív je vyrobený z "Vysoký Prenos Svetla" sklo, ktoré nemajú žiadnu náklonnosť pre expozície.

5. Double face potiahnuté : Tento povlak môže minimalizovať svetlice, ktoré spôsobujú svetla odraz na filter povrchy. 6. Ideálne ochrany : Tento UV filter môže byť aj všetci-time CHRÁNIČ pre vaše krásne objektívom, pretože to nebude mať náklonnosť pre pôvodné farby a zaostrenia.

7. Farby: Čierna

Package:

1 x 58MM UV Filtre

1x Sledovacie číslo

Číslo Modelu 58mm
Názov Značky NoEnName_Null
Package Áno
Druh UV Filter

Súvisiace produkty