Únikové Miestnosti Prop potlačte Ovládač Smerom Prop Room Escape Hra Puzzle Prop Zatlačte ovládač v správnom poradí otvorí zámok

€67.82

Nový produkt

1 položky

Štítky: klaus mikaelson krúžok, dragon spyro, rc truck, únikové rebríky, ukončiť uniknúť izba hra, dragoon, rgbduino, skrytý zámok, uniknúť hra prop, puzzle quest.

Názov produktu: Zatlačte Ovládač Stručný úvod: k Dispozícii sú 4 pokyny pre tento ovládač NAHOR, NADOL, DOĽAVA a DOPRAVA. Hráči potrebujú zistiť, puzzle a zatlačte ovládač na správny smer na uvoľnenie 12V maglock. Prop zoznam: Jeden Ovládač, Jeden radič Jeden 12V napájací adaptér S zvukové verzie: s reproduktor(podpora audia revidovať používateľa.) Žiadny Zvuk verison: nie reproduktor Prezentácie: 1)ovládač sa používa na ovládanie smeroch,hore,dole,vľavo a vpravo,používateľ môže inštalovať do konzoly alebo iné miesta, ktoré sa zmestí váš herný príbeh. 2)Hráči musia zistiť, puzzle a posuňte ovládač v správnom poradí vydania 12V maglock. Heslo nastavenie: 1)zapnutie,stlačte tlačidlo konfigurácia jeden čas. 2)Potom prevádzkovať smer,napríklad až-2 krát,vpravo-1 času,dole 3-krát,vľavo-2 krát. 3)Po sekvenčný súbor,stlačte configuration znovu tlačidlo pre uloženie hesla. Reset: Po maglock otvorené,prop obnoví sa po 30 sekundách.

Číslo Modelu tD-00123
Certifikácia ŽIADNE
Výstup Počet 1
Heslo Klávesnice Áno
Video rozhranie No
Číslo Zóny 1
Vhodné pre uniknúť izba hra
Názov Položky Smer prop
Displej No
Súprava Konfigurácia senzor dverí
Pôvod CN(Pôvodu)
Typ Pripojenia Káblové
Zapnutie Stráženia Typ RFID Karty
Moc 12V

Súvisiace produkty