10pcs Nahradenie Venturiho vložte puzdro pre Gema prášok sprej čerpadla IG06 1006485# Factory Podpora doprava Zadarmo

€16.50

-5%

€17.37

Nový produkt

1 položky

Štítky: gema prášková vrstva, sprej poťahovacie stroje, airbrush kompresor s, prášok kabát systém, baobab, airbrush ihly náhradné, toaletný prášok, prášok postrekovač, prášky poťahovacie stroje, žralok, delfín.

is_customized:Áno Napájanie Typ:Pneumatický Typ:Tlak Použitie:Komerčné Výroba Aplikácie:prášková vrstva stroj materiál:Polytetrafluoroethylene Obleky pre:gema /

Úvod: Aftermarket vysoko kvalitné náhradné venturiho Vložte puzdro pre Gema prášková vrstva injektor čerpadla IG06. Vysokej kvality, vyrobený s Teflónovou (Polytetrafluoroethylene) materiálov. Pre Gema Prášková vrstva injektor čerpadla IG06. 100% vymeniteľné za pôvodné 1006485# Factory podporu priamo, zárukou kvality. bez sprostredkovateľa, ušetriť peniaze. OEM je vítaný. Záručná doba: Jeden rok záruka.

Medzinárodné Kupujúcich – vezmite Prosím na Vedomie: 1)Dovozné clá, dane a poplatky nie sú zahrnuté v položke cenu alebo poplatky za dopravu. Tieto poplatky sa kupujúci/'s zodpovednosť. 2)Prosím, informujte sa u vašej krajine/'s colný úrad určiť, čo tieto dodatočné náklady budú pred ponúkanie / nákup.

Sme DRAWTOO OBCHOD sa Výrobca sa špecializuje na nanášanie Prášku Zariadení v Zhr Číne. Máme veľmi silné technické sily a prísne normy kvality. V našich predajných kapacít sú až na viac ako 6000 stanovuje každý rok v priemere. Náš profesionálny personál technickej môže ponúknuť sladké dizajn a výrobu podľa rôznych požiadaviek zákazníkov. Hlavné produkty sú Manuálne alebo Automatické Elektrostatické nanášanie práškových Systém, Farba poťahovacie stroje, Striekacie Pištole, Automatické Reciprocator Systém, Kombinovaný Systém Kontroly, Sprej Prášok Stánku, Venturies, násypky, prášok čerpadlá, držiak a trysky, VN kaskády, prášok hadice rúry, Recovery System, Liečiť Rúra, Výrobné Linky a tak ďalej, ochranu životného prostredia a úsporu energie, špičkové technológie a jednoduché ovládanie, ktoré sa používajú na rôznych oblastí života úspešne, ako sú Elektrické Spotrebiče ,mechanizmus, Auto Diely, niektoré iné Odvetvia, a dodáva do celého sveta. V súčasnosti sme sa dostali veľa priaznivé príjem z rôznych krajín. Robíme veľkoobchod a OEM, akékoľvek otázky sú vítané!

Obleky pre Gema
Aplikácia Iné
Materiál Polytetrafluoroethylene
Názov Značky RERAS
Typ Napájania Pneumatické
Krmivo Typ Tlak
Použitie Komerčné Výroba

Súvisiace produkty