Auto Olej Chytiť Môže Hliníkovej Zliatiny 300 ml Zmätený Nádrž v Nádrži na Olej Univerzálny

€18.14

-7%

€19.51

Nový produkt

1 položky

Štítky: veko kanister, tank top, palivová nádrž, pomocné palivo plyn nádrž, auto oleja, gasolin nádrž, hliníkové palivovej nádrže, cafe racer nádrž motocykla, ato nádrž, jerrycan.

Auto Olej Chytiť Môže Hliníkovej Zliatiny 300 ml Zmätený Nádrž v Nádrži na Olej Univerzálny

Špecifikácie: Výrobok: poľský Zmätený Univerzálny Hliníkový Olej Chytiť Môže Materiál: hliníková zliatina Kapacita: 300 ML Aplikácie: General Motors Package Zahrnuté: 1set Oil Catch Tank

Vaša spokojnosť a pozitívna spätná väzba je pre nás veľmi dôležité. Prosím, zanechajte pozitívna spätná väzba a 5 hviezd, ak ste spokojní s našimi tovary a služby.

Ak máte akékoľvek problémy s našimi tovar, alebo služby, neváhajte a kontaktujte nás najprv pred odchodom negatívnu spätnú väzbu. My sa budeme snažiť vyriešiť všetky problémy a poskytnúť vám najlepší zákazník s ervice.

Ponúkame na 1 mesiac zadarmo náhradné. Kupujúci môže požadovať náhradu do 15 dní od vášho prevzatia tovaru. Kupujúci je potrebné vrátiť výrobok v pôvodnom podmienok k nám a mali by znášať náklady na dopravu na návrat.

Poskytujeme tiež 12 mesiac na údržbu. Kupujúci je potrebné vrátiť výrobok v pôvodnom podmienok k nám a mali by znášať náklady na dopravu na návrat. Ak je akákoľvek časť je potrebné vymeniť, kupujúci by tiež malo uhradiť náklady na časti, ktoré majú byť nahradené.

Pred vrátením položiek, prosím, potvrďte na spiatočnú adresu a logistika metóda s nami. Po dáte položky, pre logistické spoločnosti,pošlite nám, prosím, sledovacie číslo. Hneď, ako sme prijímať položky, budeme opraviť alebo vymeniť čo najskôr.

D elivery Čas je uvedené nižšie:

Krajina

Cca. Dodacia lehota

Spojené Štáty

8-15 pracovných dní

Veľká Británia / Austrália

10-21 pracovných dní

Kanada /Európa

Normálne, 15-25 pracovných dní. Ale niekedy to trvá až 30 dní, z dôvodu Vlastnej Kontroly.

Južná Ázia / Blízkom Východe

Normálne, 15-25 pracovných dní. Ale niekedy to trvá až 30 dní, z dôvodu Vlastnej Kontroly.

Brazília / Južná Amerika/Rusko

Obvykle 15 až 30 pracovných dní. Ale niekedy to trvá až 45 dní z dôvodu Vlastnej Kontroly.

Položka Hmotnosť 0.6kg
Položka Druh Palivové Nádrže

Súvisiace produkty