Emersongear Mag Pouch 5.56 Pistol Magazine Puzdro M4 jednu Pištoľ, Puška Mag Pouch Open Top Taktické Armády povinnosť výstroj MOLLE puzdro

€12.36

-15%

€14.55

Nový produkt

1 položky

Štítky: black multicam, molle taktické doplnky, mag, munície taška, rýchlo puzdro, m4 mag pouch, prenosné lekárske puzdro, emersongear, emerson, pás molle puzdro.

Emersongear 5.56 Pistol Magazine Puzdro M4 jednu Pištoľ, Puška Mag Pouch Open Top Taktický Boj povinnosť výstroj

EM6361 Emerson 5.56 pištole jediný open top magazín >> Materiál: 500D Codura nylon na MC série a CB, BK farba, iní sú vyrobené Nylonu 1000D.

Špecifikácie: - dizajn s molle popruhy na upevnenie na opasok alebo vesta - Vodu Odpudzujúce/ Molle popruhy/ Odolnosť voči Oderu - vhodný na iný typ 5.56 časopisov a pištole časopisu, používať elestic lano, ľahko sa von

Značka Príbeh

Emersongear vznikla v roku 2006, ktoré má vo vlastníctve našej továrni. A my sme výrobcom, ktorí hlavná taktické produktov s viac ako 10 rokov výrobu a dizajn skúsenosti. Máme skúsenosti pre mnohých rokoch predávať naše výrobky na celom svete, vrátane Ázii, Európe, severnej Amerike, Austrálii ,atď. Classic Series, Blue label a EmersongearS a Veľký Drak Série sú hlavné produkty série sme sa zamerať na. POZNÁMKA: Sme Emersongear Priamy Predajca-YZH spoločnosti. Prosím, majte podporuje nás.

farba ATFG, MC, MCBK, MCTP, KLAMLIVEJ A POROVNÁVACEJ REKLAME, BK, CB, KH, FG, AOR1, AOR2
Materiál Nylon
Názov Značky emersongear
Príležitosti Airsoft, streľba, poľovníctvo, painball, wargame
Druh Vonkajšie taktickej výstroje
Číslo Modelu EM6361 Emerson 5.56 pištole jediný open top magazín
Model Mag puzdro taška
Názov mag pouch
Dizajn Molle open top mag pouch

Súvisiace produkty