Mosadz Vodné Striekacie Pištole Nastaviteľné Vodu Tryska Umývanie Auta Zbraň Automatické Čistenie Záhradnú Hadicu Voda Zbraň Rastlina, Kvet Zavlažovanie

€9.84

Nový produkt

1 položky

Štítky: voda vzduch zbraň, pre hadicu na vodu, oka airless striekacou pištoľou, auto efekt, pištoľ nerf, v tryska, atóm sprej, gun metal pištole, auto prispôsobenie príslušenstvo, auto čistenie 10.

Záhradné Vodné Striekacie Pištole

Špecifikácia:

Názov Produktu: Vodné Striekacie Pištole

Farba: Modrá / Strieborná

Materiál: Mosadz Tryska + Mosadz Konektor + Zinok, Zliatiny Rám + Gél Na Bývanie

Závit Priemer : 3/4 palca Vlákno + Záhrada Rýchle Bradavky

Čistá Hmotnosť: 370g

Popis Výrobku :

Striekacia pištoľ je ručne úsek typ dizajn, s rukou držať môžete sprej, uvoľniť do vody, a nastavenie rod zbraň môže ražni sa ostré lineárne vstrekovanie vody tvar, kužeľ dáždnik, hmla zadažďovač, zavlažovanie, a iné formy prietok vody, s cieľom uspokojiť požiadavky rôznych osobné splachovanie vody. Okrem profesionálne umývanie automobilov, môže byť tiež použitý na umývanie motocykla na zavlažovanie rastlín a stromov, môžete tiež čistá kúpeľňa, kuchyňa, balkón, chodba, koberec, atď. Je najlepšou voľbou pre dlhodobé používanie.

Funkcie:

MOSADZ SPÚŠŤ DIZAJN - Vyrobené z mosadze v rámci jedinečný duté-out design, aby tvrdý so špeciálnym programom outlook a dlhodobom používaní život. Spúšť je tvarované do moderný dizajn zabrániť šmyku a únava. To posedenie s farebnými prírodný gél na zostávajú shockproof a odolať hrdzi a korózii vo vnútri mosadz štedrý vzhľad.

PATENTOVANÝ "Z" PRACKY - pevný kovový "Z" pracka je špeciálne navrhnutý tak, dosť dlho mimo spúšť, ktoré je pohodlnejšie ovládanie spínača. Tento "Z" pracky dizajn nie len robí to viac prístupné, ak chcete spúšťať kontrolu, ale výrazne šetrí pracovné sily v maximálnej miere počas nepretržitého striekanie.

ERGONÓMIA ZALOŽENÉ RUKOVÄŤOU - Vyrobené z Zinok-zliatiny potiahnuté modrá gél s ťažkých a dobrý vzhľad. Gél pokrytie môže nielen chrániť kovové zvládnuť, ale účinne zabránilo pošmyknutia počas nepretržité napájanie. Ergonómia na základe tvaru dizajn vám poskytuje viac pohodlné používateľské skúsenosti.

VÍRIVKY regulačné VENTILY - Tam sú dve vírivky regulačné ventily nezávisle kontrolu prietoku vody. Jedno špeciálne kovové nastavenie ventilu pred spúšť na kontrolu tlaku vody. Druhý je vyrobené z plastu, nastavenie s postrekovač na ovládanie vody forme. Oboch ich môžete ľubovoľne prepínať a zmena forma vody a tlak medzi rôzne pracovné situácie, pre každý zavlažovanie treba z zalievanie trávnika na čistenie automobilov, umývanie domáce zvieratá, a tak ďalej.

VYSOKO KVALITNÝ MOSADZNÝ POSTREKOVAČ A KONEKTOR - potrubia konektor je vyrobený z vysoko kvalitnej mosadze s nepremokavá zástera, aby sa zabránilo voda vyteká. Nastaviteľné medi mosadze postrekovač sa môže nielen lepšiu celkovú kvalitu hadice tryska, ale dokonale zabrániť psychickej hrdze

S Vodné Fajky No
Rukoväť Typu Palm Typ
Rozhranie Materiál Inžinierske Plastové
Názov Značky MEDVEĎ SILY
Materiál Telesa Inžinierske Plastové
Vodné Sprej Typ Stĺpec Vody
Tryska Materiál Inžinierske Plastové

Súvisiace produkty