5 ks Veľké Farebné Vody Násadové Inflácie Dinosaurie Vajcia Dinosaurov Hračka Akvarel Trhliny Rásť Vajcia Novinka Gag Hračky Vajcia Prekvapenie

€5.77

Nový produkt

1 položky

Štítky: fotografie nástroj, dlaždice gadgets, to pop, rukou fidget hračky, reptil, dievčatá prekvapenie vajcia, dino, pop sz fidget hračka, had more, vajcia vody.

5 ks Veľké Farebné Vody Násadové Inflácie Dinosaurie Vajcia Dinosaurov Hračka Akvarel Trhliny Rásť Vajcia Novinka Gag Hračky Vajcia Prekvapenie

Názov produktu: veľké akvarel krakovaný dinosaura násadových vajec

Veľkosť produktu: Dinosaurie vajcia vysoká: 6typ; dinosaura vysoká: 9 cm

Produkt Materiál: EVA

Produkt color: farba crack

Funkcie: násadové dinosaurie vajcia

Návod na použitie:

1, namočiť dinosaurie vajcia do vody, hladina vody je vyššia ako dinosaurie vajcia (Upozornenie: teplota vody je nižšia ako 36 stupňov, treba pridať vodu)

2,12-48 hodín neskôr,shell začal rozdeliť, je potrebné doplniť vodu. (Poznámka: V tejto chvíli, len shell je prasknutý, a pet vnútri nemôže byť vidieť ešte)

3, 2 dni neskôr, pet je postupne rastie až o niekoľko dní neskôr dinosaurov vypukne shell.

4, keď vaječné škrupiny je úplne krakovaný, je potrebné vymeniť s veľký kontajner a meniť vodu, pozorovať každý deň, pre 2 času.

Dajte vajcia do vody po dobu, dinosaurie vajcia sa pomaly crack od hornej časti, rovnako ako slepačie násadové, úžasné! deti, nenechajte si ujsť túto chvíľu.

Poznámka:

1, hračky, sú nestabilné, že dinosaurie vajcia sám má otvor, to je pre vodné ak chcete zadať, čo v opuch a trhliny, ktoré sa liahnu z dinosaura. V prípade, že dostanete výrobok, ktorý má trhliny, to nevadí, to nemá vplyv na hrať.

2, Vaječné škrupiny vzhľad potiahnuté non-jedovaté farby, otvorte hračka bude mať vôňu farby. Pred hraním, prosím, dajte ju na vetrané miesto na suché na pár hodín..

3, Tento produkt je hranie násadové proces, pri dinosaur vyliahnuť sa, hračka je neplatné, môže byť poškodené alebo slabnúť, máte, ak ju chcete zrušiť.

4, Dinosaurie vajcia počas liahnutia, lepkavý film sa môžu objaviť na povrchu vody. To môže byť spôsobené tým, nečistôt na vaječné škrupiny. Pri shell je rozbité, vody musí byť nahradený, ktorá nebude mať vplyv na hrať.

5 x násadové dinosaurie vajcia

Číslo Modelu T00958
Rozmery 6TYP
Pôvod CN(Pôvodu)
Upozornenie NO
Batérie NO
Názov Značky smilewill
Materiál EVA
Pohlavie Unisex
Vekové Rozpätie > 3 rokov
Tému Veda
Mfg Poradové Číslo HRAČKA

Súvisiace produkty