Mini Vibrátor, Sexuálne Hračky, Vibračné Kopije Vajcia Preskočenie Bezdrôtové Diaľkové Ovládanie Masážneho Stick Pošvy, Masturbácia, Ženy, Erotické

€10.83

-12%

€12.31

Nový produkt

1 položky

Štítky: moje sexuálne hračky, sex hračky, remote controll vibračné vajíčko, ryby kopije, veľké bezdrôtový vibrátor vajíčko na diaľkové ovládanie, sex, atmosféra sme, muž masturb, pre pohlavie ženy hračka, dildo mini.

Mini vibrátor, Sexuálne hračky, Vibračné vajíčko Bezdrôtové diaľkové ovládanie vibračné vajíčko Bezdrôtový vibrátor Ženy vibrátor 1. Sex vajcia môžu byť použité samostatne alebo v spojení s regulátorom;

2. Použite sex vajcia sám: stlačte a podržte napájacie tlačidlo na 2 sekundy pre zapnutie napájania, znova stlačte hlavný vypínač prepnite frekvencie na 10 frekvencií. Stlačte tlačidlo napájania na 2 sekundy vypnete vajcia.

3. Použite sex vajcia s regulátorom: stlačte a podržte tlačidlo napájania vajcia a ovládači na 2 sekundy zapnete stlačením tlačidla "+" alebo "-" môžete zvýšiť alebo znížiť vibračná frekvencia, aj "+" a "-" tlačidlá majú 10 cyklu frekvencie. Stlačte tlačidlo napájania na 2 sekundy vypnete produktu.

4. Plnenie pokynov: zapnite nabíjací konektor, potom zapojte kábel USB, nabíjanie trvá približne 1 hodinu. Keď nabitie, tlačidlo indikátor začne blikať a prestanú blikať, keď je plne nabitá.

Ochrana osobných údajov balenie

Package Zahrnuté

1 vibrátor

1 bezdrôtové diaľkové ovládanie (s batériou)

Doprava:

1. Chcem povedať, ospravedlňujeme sa vám . Vďaka za váš pacient čaká.

2. Dúfam, že súkromie balík dorazí vo vašom meste na čas, rovnako ako vy.

3. Balík je vysoko závislá na logistickej spoločnosti, pretože internationnal dodanie.

4. Znova som vďaka za vaše porozumenie.

Contac nás:

Kontaktujte nás, ak máte akékoľvek problémy . Sme k vašim službám celú cestu.

Názov Značky GZHOUSE
Pôvod CN(Pôvodu)

Súvisiace produkty