USB Pulzný Oximeter Kontinuálne Krúžok Kyslíka Monitor Spánkového Apnoe Alarm Bluetooth 4.0 Kyslíka v Krvi Spánku Záznam Údajov Anti-pád

€138.93

-40%

€231.56

Nový produkt

1 položky

Štítky: muži vlhkomer, maska spánku, bluetooth receiv, lekárske istrument, 5l kyslíka, wego tepovej frekvencie, monitor pc, oximet, bluetooth dongl, omron relé.

Nebezpečenstvo chrápanie

Zriedkavé ľahké chrápanie je úplne normálne. To nie je narušiť kvalitu vašej alebo váš partner spánku. Len vtedy, ak sú ťažké snorer, potom by ste sa mali báť. Najviac často, ťažké chrápanie je často spojené s poruchami spánku, ako sú spánkové apnoe a počet tým súvisiace zdravotné problémy, ako sú srdcové choroby a depresie 1. Obštrukčná spánková apnoe – Toto je mimoriadne vážna porucha spánku, ktorá spôsobuje dýchacie opakovane zastaviť a začať počas spánku. Hoci existujú rôzne typy spánkového apnoe, obštrukčnej spánkovej apnoe je častejšia. To sa vyskytuje, keď krčné svaly uvoľniť počas spánku a zablokovať dýchacie cesty, čo spôsobuje chrápanie. To tiež spôsobuje, dýchanie zastaviť dočasne počas spánku. Ak budete pravidelne cítiť unavení počas dňa aj napriek dostatok spánku, môžete mať spánkového apnoe. Ďalší výrečné príznak je, keď vaše chrápanie je sprevádzané gasping alebo chrápanie zvuk. Spánková apnoe môže byť smrteľné, pretože ste zastavenie dýchania v spánku. Avšak, ošetrenie a ordinácií sú k dispozícii udržiavať dýchacie cesty otvorené, keď budete spať a vyhýbať sa účinky spánkového apnoe. 2. Ochorenia srdca – Chrápanie vzhľadom k spánkovej apnoe je tiež niekedy spojené s kardiovaskulárnymi poruchami, ako sú ischemická choroba srdca a vysoký krvný tlak zvyšuje riziko srdcového infarktu. Bolo pozorované, že tí, s spánkovej apnoe majú dvojnásobnú pravdepodobnosť trpí predávkovaním ochorenia srdca a smrteľný infarkt. Riziko môže byť znížené o liečbu spánkového apnoe s liečba zahŕňajúca kontinuálny pozitívny tlak v dýchacích cestách (CPAP).

Pozitívne pripomienky zákazníka:

Bluetooth Spánku Prsta Pulzný Oximeter Prst AlarmBlood Kyslíka Monitor Handheld PC Spánku správa Apnoe Monitor,

1.Smart Vibrácií Vstavaný tiché Vibrácie aktivovaná, s nastaviteľnou intenzitou a prah 2.V reálnom čase a na Noc kontinuálne monitorovanie sledovať kyslíka saturtion & srdcovej frekvencie každý druhý 3.Free APP Analýzy a trendy kyslíka saturtion & srdcovej frekvencie v týždeň/mesiac/rok. Vysoké rozlíšenie trend graf s 4 druhý interval 4. Podrobné analýzy a graf trendy noc krvi, kyslíka, srdcovej frekvencie a pohybu tela v APP odhalí zdravotné postrehy. 5.S O2Ring ste schopný prijať spánkového apnoe test doma. Len export alebo tlač cez noc oxymetrie správy z PC softvér, zdieľať neobmedzený PDF/CSV formátu správ na váš spánok štúdia lekár a získať pokoj.

Tichý Vibrácií Budíka. Teraz Lepšie Spať.

Bez obáv ignorovať všetky hypoxic udalosti alebo poruchy srdcového mieru, vstavané vibrátor tejto pulzný oximeter bude vibrovať a upozorní vás, keď obsah kyslíka je nižšia ako vaše nastavenej prahovej hodnoty alebo ak sa vaša tepová frekvencia je príliš vysoká alebo príliš nízka. Tiché vibrácie, nie pípaním budenia, takže vy aj váš partner lepšie spať.

Pochopiť Vaše Hypoxic Udalosti Ľahko

Vám povie, ako dlho kyslíka pod 90%, koľkokrát O2 kvapiek v priebehu 4% počas celej noci. Oddialiť trend chart ak chcete zobraziť podrobnejšie info, aj presné hodnoty, keď sa to stane.

Export Profesionálne CSV Správa

Export podrobné správy vo formáte CSV forme, podeľte sa so svojimi lekármi pre ďalšie ananlysis. O2Ring™ je vždy silný data base.

Vziať Spánkového Apnoe Test Doma

Export alebo tlač cez noc oxymetrie správy z PC softvér, zdieľať neobmedzený PDF/CSV formátu správ na váš spánok štúdia lekár. CSV správa ukazuje presnú O2 & srdcovej frekvencie hodnoty, prináša skvelý pomocník pre domácnosti spánkového apnoe štúdia.

FAQ

Q1: budem musieť spárovať Bluetooth? Odpoveď: nie páru, ktorý je v systémové nastavenia telefónu. Skontrolujte, či je pripojenie Bluetooth zapnuté váš telefón a zariadenie je batéria nie je von. 2. otázka: Prečo potrebujem, ak chcete povoliť prístup k Polohe pre Android? Odpoveď: S android telefón, potrebujete povoliť prístup k Polohe, aby Bluetooth práce. Nebudeme zhromažďovať vaše údaje o polohe. Q3: Ak máte odmietol povolenie, môžete vyskúšať nasledujúce kroky, ak chcete povoliť prístup: Odpoveď: 1)Reštartujte telefón; 2) Zapnúť "polohy" na telefóne; 3) Systémové nastavenia -> Aplikácie-> ViHealth, umožniť prístup k polohe. Q4:Prečo nemôžem pripojiť zariadenie s App po aktualizácii iOS softvéru systému? Odpoveď:Ak sa nemôžete pripojiť váš prístroj po aktualizácii iOS, prosím, skúste vykonať nasledujúce kroky: 1), V nastavení systému, vypnite a zapnite Bluetooth; 2) V Ovládacom Center, ťuknite na ikonu Bluetooth opakovane znovu zapnúť Bluetooth. Zapnite prístroj, spustiť Aplikáciu, aby ho pripojte. Otázka 5: Ako synchronizovať údaje? Odpoveď: snímte zariadenie. Po odpočítavanie, údaje, ktoré budú pripravené na synchronizáciu. 1) Po odpočítavanie, otvorte Aplikáciu ak chcete synchronizovať údaje. 2)Alebo nasledujúcom po zapnutí prístroja, otvorte Aplikáciu ak chcete synchronizovať. Ak čas merania je menej ako 2 minúty, tam bude žiadne údaje. Q6: Pri nahrávaní, musím si otvoriť Aplikáciu? Odpoveď: prístroj má vstavaný úložný priestor, nie je potrebné otvoriť Aplikáciu. Môžete otvoriť aplikáciu ak chcete zmeniť niektoré nastavenia zariadenia. Q7: Koľko relácií údaje môžu byť uložené? Odpoveď: prístroj Sa možno uložiť posledné 4 relácií, až 10 hodín pre každého. Q8: Ktorý prst je odporúčané? Odpoveď: krúžok je elastický, vnútorný obvod rozsah je asi 2.4~3.4 cm.Palec a ukazovák sú preferované. Wellue O2Ring Bezplatnú APLIKÁCIU PC Správa Srdcového tepu Prst Pulzný Oxymeter Q9: Všeobecné pravidlá? Odpoveď: 1)nepoužívajte stredný prst. 2)Vyhnúť voľné nosenie. Q10: Môže byť použitý počas fitness? Odpoveď: Všeobecne povedané, áno. Avšak, často pohyb môže urobiť čítania k dispozícii.Zvyčajne, čítania obnoví v priebehu niekoľkých sekúnd po zastaví. Otázka 11: Ako zapnutie? Odpoveď: Nosiť prístroj prstom, to bude automatického zapnutia. Ak nemôžete power on účtovať prístroji. 12. otázka: Ako vypnite prístroj? Berte prístroj vypnite váš prst, bude to power off automaticky vo chvíli, keď nie je pripojený k Aplikácii. Q13: Ak je batéria vyčerpá počas používania, budú údaje uložené? Odpoveď: Áno. Otázka č. 14: môžem zmeniť nastavenia vibrácií? Odpoveď: Áno. Keď sa pripojíte monitor na vašom telefóne, môžete zapnúť/vypnúť vibrácie, zmena intenzity alebo prahu. 15 otázka: Ako správne zariadenie času? Odpoveď: Pripojiť k telefónu, zariadenie hodiny budú nasledovať váš telefón čas automaticky. Q16: Môže displeja byť vždy na? Odpoveď: Áno, môžete nastaviť režim obrazovky v Aplikácii. Batéria sa vyčerpá trochu rýchlejšie v Vždy V Móde.

Bezdrôtové Bluetooth 4.0 WS
Hmotnosť 0.53 oz / 15g
Obsah Kyslíka Rozsah 70%-99%
Funkcie 02 Šok
Položka Druh Oximetro
Aplikácia Spánok Dýchanie Monitor
Pôvod Čína (Pevninská Časť)
Číslo Modelu O2Ring
Čas Používania 10 hodín
Funkcie Obsah kyslíka
Srdcovej Frekvencie Rozsah 30 až 250 bpm
Funkcie 01 Spánok Monitor
Napájanie režim Vstavaná Batéria
Materiál ABS

Súvisiace produkty