Pre Toyota Camry 2012 - 2017 Android 10 autorádia Multimediálny Prehrávač Auto Stereo GPS Navigácie PX6 Carplay AutoRadio 6+128G

€321.71

-20%

€402.14

Nový produkt

1 položky

Štítky: pius v., zväčšovacie sklo sledovať repair tool, automatické prehrávanie toyota camry, tónovanie toyota camry, kondicionér camry 2012, odkladacia sieť pre toyota corolla, tablo toyota camry, 2 din rádio, počítadlo camry 2012, klimatizácia camry 2012.

Systém Android, Vedúci Jednotky, Auto GPS, Multimediálny Prehrávač, magnetofón, Stereo Rádio

1. Vhodné Pre Toyota Camry 2012 - 2017 Konfigurácie Produktu: 1. Android 10 systém, 2 GB RAM + 32 GB ROM, Postavený v DSP; 2. Android 10 systém, 4GB RAM + 64GB ROM, Postavený v Carplay a DSP; 3. Android 10 systém, 6GB RAM + 128 GB ROM, Postavený v Carplay a DSP; >>Čo je DSP? DSP je funkcia, môžu zvýšiť kvalitu zvuku, zvuk qualiy Auta Prehrávač s DSP je vyšší ako bez DSP. Funkcie: 1.Vstavaný GPS 2.Podpora 70+ jazyku 3.Supprot Ovládanie Hlasom 4.Podpora Wi-Fi, 3G / 4G internet 5.Podpora HD video a rádio tuner 6.Podpora Pôvodnej Volant Ovládanie 7.Práca s prednej kamery a zadnej kamery 8.Podpora OBD: diagnostikovať auta stav kedykoľvek 9.Podpora zrkadlo odkaz: akýkoľvek obsah z Android alebo IOS smartphone môže byť zrkadlené do tejto jednotky obrazovke 10.Podpora TPMS(Musieť kúpiť TPMS sa samostatne): môžete zobrazovať teplotu a tlak vzduchu v pneumatikách s vysokou presnosťou sledovať 4 pneumatiky na obrazovke pre bezpečnú jazdu. FAQ: 1.Potrebujem si kúpiť akúkoľvek drôt adaptér alebo príslušenstva na to? Nie, vedúci jednotky získať pôvodnú postroj a plug - and-play, káble, nie je potrebné kupovať žiadne príslušenstvo alebo súčasti sa, aby všetky funkcie na prácu. 2.Potrebujem rám na inštaláciu? Nie, Táto položka je jednoduchá inštalácia, sa zmestili vaše auto dokonale, nie je potrebné rezať dosky a bez potreby akéhokoľvek rámu. Ak je vaše auto palubnej dosky je rovnaký ako pod obrázok, potom si môžete kúpiť túto jednotku priamo v našej predajni. 3. Je tam nejaké iné príslušenstvo v obchode, ktoré pracujú spolu s tejto položky dokonale? Áno, takto je skenovanie niektoré príslušenstvo, tam sú ďalšie funkčné doplnky v mojom obchode, prosím kliknite nižšie na obrázku do obchodu prechádzať.

Vstavaný DSP

Zvýšiť kvalitu zvuku hudby

GPS Navigácia

Podpora multi-jazykmi je mapy, Podpora on-line a off-line navigáciu aplikácie, ako je napríklad Google mapy, iGo mapy, podpora 3D mapy a hlasového navádzania. Najnovšie údaje máp pre svet mapy.

Volant Ovládanie

Kompatibilné s väčšinou volantu ovládacie funkcie. Jednoduché prepínanie skladieb, kanál, a upravte nastavenie hlasitosti vám bezpečnejšie a príjemnejšie cestovanie.

Podpora TPMS

Môžete zobrazovať teplotu a tlak vzduchu v pneumatikách s vysokou presnosťou sledovať 4 pneumatiky na obrazovke pre bezpečnú jazdu. (Musieť kúpiť TPMS samostatne)

Podpora Externej TV

Podpora Externej DVB-T2/DVB-T/ISDB-T, môžete ovládať z DVD displej s našou špeciálnou TV konektor.

Práca s predné a skutočný fotoaparát, 360 fotoaparát

Rádio Tuner

Vysoko kvalitné rádio IC pre lepšie AM/FM/RDS recepcia vám nádherný audio-rádio skúsenosti. Podpora DAB+(voliteľné), lepšiu kvalitu zvuku, silný signál prijíma.

Podpora OBD

diagnostikovať auta stav kedykoľvek

Sledovať HD filmy

Podpora 3G/4G/Wifi Siete

Suppot Zrkadlo Odkaz

Telefón, a tento stroj môže podiel na obrazovke sa navzájom

Rozhranie RCA
Certifikácia FCC
IPS Dotykový Displej Podpora
HD video a rádio tuner Podpora
Položka Hmotnosť 5kg
Bluetooth Podpora
Napätie 12V
obd Podpora
Práca s predná kamera Podpora
Toyota Model CAMRY
Veľkosť Obrazovky 9.7 palca 1280*800
Camry-Rok 2016
Digital Media Format Video CD
Zrkadlo odkaz Podpora
Názov Modelu Pre Toyota Camry 2012 - 2017
Veľkosť Displeja 9.7"
Pôvod CN(Pôvodu)
ROM 128 GB
Din Jeden Din
Rádio RDS Podpora
Jazyk OSD Vietnamčina
DSP Podpora
Vstavaný GPS Podpora
cd prehrávač Podpora
Položka Veľkosť 9.7 PALCA
Špeciálne Funkcie Podpora 70+ jazykoch
Maximálne Rozšírenie Kapacity 128 GB
Moc Von 4*50W
TMPS Podpora
Rozlíšenie 1280*800
Pre Vozidla Značky/Modelu TOYOTA
3G / 4G/ WIFI Siete Podpora
Vhodné Pre Pre Toyota Camry 2012 - 2017
Volant ovládanie Podpora
Max Externej Pamäte 128G
CPU 8 Jadier
Názov Značky Aotsr
TF/Micro SD Slot 2
Vstavaný Mikrofón Podpora
Operačný Systém Android 10
Druh Materiálu ABS
Práca s zadnej strane fotoaparátu Podpora
Pamäť RAM 6 GB

Súvisiace produkty