Uterák stojan S-tvarované na stenu elektrický sušenie uterákov rack Domácnosti, termostatické elektrické uterák na vlasy Kúpeľňa uterák rack

€22.33

-24%

€29.77

Nový produkt

1 položky

Štítky: wifi termostat kotla, viazať, sušič na vlasy wall mount striebro, kúpeľňa etagere, žehlička uterák rack, uterák na vlasy, ohrievač uterák, batth sušič na vlasy wall mount, elektrické tepelné uterák rack, steny sušička prádla kúpeľňa.

Uterák stojan S-tvarované na stenu elektrický sušenie uterákov rack Domácnosti, termostatické elektrické uterák na vlasy Kúpeľňa uterák rack

Parameter: Názov Výrobku:Elektrické uterák rack model:EV-90 Napätie: 220/110V Rozmery: 730 x 115 x 580 mm Výkon: 90W (tak nízke, ako jeden kilowatt za noc) Materiál: nízkouhlíkové ocele, Povrchová úprava: biely sprej Vykurovanie teplota: 45-55 stupňov konštantná teplota vykurovanie teplota môže dosiahnuť 60 stupňov po pokrytie uterák modul Vykurovania materiál: silikón zliatiny ohrevu drôtu Moc, dĺžka kábla: 1.4 m tri-zapojte uzemnenie napájacieho kábla, bezpečnejšie používať Nepremokavé trieda: IPX4 nepremokavé triedy, bezpečné použitie

Obrázok znázorňujúci:

Poznámka:

1. Ak sa rozhodnete "Predávajúci spôsob dopravy", prosím, na vedomie, že tento expedičný poplatok sa vzťahuje len na niektorých krajinách / regiónoch, tak po úhrade, prosím kontaktujte nás a my vám potvrdí s vami.

2. Ak zásielku príde na vaše miestne zvyky, prosím, platiť dane a prevziať zásielku preč. Nenesieme clá a dovozné dane. Ak colné zlyhá v dôsledku kupujúceho dôvodov a tovar sa vráti alebo zničená, nebudeme vám vrátenie peňazí.

3. Ak sa rozhodnete DHL, FEDEX, TNT, UPS, EMS, pomôže vám usporiadať medzinárodné expresné dodávky a dodávky priamo na vašu adresu (dverí k dverám služby)! Ak je tovar dodaný kuriérom, kupujúci je len nutné platiť dane pri príchode.

4. Pred podpisom, musíte skontrolovať balík uistite sa, že je v dobrom stave, a potom ju podpísať. Ak je balík poškodený, prosím, fotografovanie, potom okamžite sa sťažovať na lodnej dopravy, nezabudnite, sťažnosť číslo, a potom ma kontaktovať, my vám určite pomôže.

5. Naše prevádzkové hodiny: 9: 00-18: 30 Peking čas. Medzitým, budeme reagovať na vašu správu okamžite. Počas prestávky, nemusíme byť schopní odpovedať na vašu správu, prosím pochopiť. Odpovieme vám do 24 hodín.

Druh Kúpeľňa Police
Počet Vrstiev Štyri Triedy
Moc 90W
Materiál Nízkouhlíkové Ocele
Inštalácia Štýl Iné
Povrchová Úprava biely sprej
Napätie 220V/110V
Číslo Modelu EV-90
Nepremokavé Triedy IPX4 nepremokavé triedy, bezpečné použitie
ČÍSLO PRODUKTU JZ0473H
vykurovanie materiál silikónové zliatiny ohrevu drôtu
Rozmery 730 * 115 * 580 mm
Názov Značky LZHZXY
Názov produktu Elektrické uterák rack

Súvisiace produkty