GRAPHISOFT ARCHICAD 24 Doživotná Licencia

€25.41

Nový produkt

1 položky

Štítky: auto preukaz, kľúčové vvdi, digitálne licencie, ŽIVOTNOSŤ, led preukaz, sketchup, lumion, prst farba, poplatok konektor galaxy tab 3, vaňa hračka pre dieťa.

GRAPHISOFT ARCHICAD 24 Stavať 4007 Doživotnú Licenciu Windows

Prehľad Graphisoft Archicad 24 Výhody

ARCHICAD je upravená Fasáda Dizajn workflow umožňuje architektov na navrhovanie, vývoj a detail hierarchickej opláštenie systémy s veľkou slobody pomocou modulárneho vzory. Dizajn sa stane s prírodnými grafické vstupné vo väčšine prírodných dizajn prostredia v 3D alebo 2D výšky, zatiaľ čo ARCHICAD zabezpečuje opláštenie systém je štrukturálne správne a dodržiava miestne požiadavky na zdokumentovanie a zaradenia do zoznamu.

ARCHICAD 22 prináša významné zlepšenie výkonu, so zameraním na hladké a naozaj citlivý 2D posúvanie a približovanie navigácie pre projekty akejkoľvek veľkosti. ARCHICAD 22 prináša viaceré zlepšenia produktivity, poskytuje jednoduchšie a intuitívnejšie, stavebný dizajn, rýchlejšie a presnejšie konštrukčnej dokumentácie, presnejšie plány a odhad nákladov.

ARCHICAD 22 je Parametrické Vlastné Profily spája silu parametrický dizajn s slobodu grafické vytváranie profilu. ARCHICAD 22 vám umožňuje používať logické výrazy odvodiť nové vlastnosti a majetkové hodnoty, ktoré závisia na prvok vlastné parametre.

ARCHICAD 22 prináša viaceré zlepšenia produktivity, poskytuje jednoduchšie a intuitívnejšie, stavebný dizajn, rýchlejšie a presnejšie konštrukčnej dokumentácie, presnejšie plány a odhad nákladov.

Prehľad Graphisoft Archicad 24 Funkcie

Fasáda Dizajn

Rýchlejšie a hladšie 2D navigáciu

Parametrické Vlastné Profily

Výraz Založené Vlastnosti

Produktivita a Workflow Doplnky

Systémové Požiadavky a Technické Detaily

Odporúčané hardvér

Procesor: 64-bitový procesor so štyrmi alebo viac jadier

RAM: 16 GB alebo viac odporúčané; pre komplexné podrobné modely 32 GB alebo viac môže byť vyžadované

Pevný disk: inštalácia ARCHICAD na SSD (alebo Fusion) disk je odporúčaný; 5 GB voľného miesta na disku potrebné pre inštaláciu, 10 GB alebo viac, je potrebné za projektovú

Grafická karta: Špecializované OpenGL 2.1 kompatibilná grafická karta s na palube pamäte 1024 MB alebo viac, je odporúčané, aby plne využívali hardvérové urýchľovanie schopnosti.

Minimálne hardvérové

Procesor: 64-bitový procesor s dvoma jadrami

RAM: 8 GB

Miesto na pevnom disku: 5 GB alebo viac je potrebné pre inštaláciu

Grafická karta: OpenGL 2.0 kompatibilná grafická karta

Displej: rozlíšenie 1366 x 768 alebo vyššie

Pôvod TO(Pôvodu)

Súvisiace produkty