Originál Nový Tascam DR-22WL Prenosné Ručné WIFI Bezdrôtové Rekordér s Wi-Fi pre profesionálne nahrávanie dr-07mkii inovované

€112.89

-29%

€161.27

Nový produkt

1 položky

Štítky: fotoaparát zmiešavač, dr. 05 tascam, headset mikrofón s reproduktorom, tascam rozhranie ipad, tascam, android mp4, tascam 40, led mikrofón, tascam multi sledovať nahrávač, tascam dr 44.

Štýl: Vreckový Záznamník TASCAM DR-22WL je to jednoduchšie než kedykoľvek predtým zachytiť skvelé ozvučenie nahrávky a zdieľať ich on-line. DR-22WL obsahuje súbor stereo kondenzátorových mikrofónov v pravej XY vzor pre ideálne stereo zobrazenie. Zahrnuté je Wi-Fi funkcia na kontrolu jeho transport a prenos súborov do zariadenia smartphone alebo počítača. Bezplatná aplikácia pre iOS, Android, Mac a Windows zariadenia spustí a zastaví nahrávanie odkiaľkoľvek v miestnosti. Okamžite zdieľať nahrávky on-line, bez pohybu DR-22WL z ideálny mikrofón poloha. Či už ste nahrávanie začiatočník alebo jednoducho hľadáte skvelý znejúce, prenosný rekordér withe Wi-Fi, DR-22WL je dokonalou voľbou. Skvele znejúce ručný rekordér s jedinečným Wi-Fi Ovládanie prelomové DR-22WL z TASCAM je prvý prenosný rekordér zahrnúť WiFi pre riadenie dopravy, file transfer (prenos súborov a audio streaming do svojho inteligentného telefónu alebo POČÍTAČA. Ďalšími inováciami, ako nová Scéna Dial, aby to jednoduchšie než kedykoľvek predtým zachytiť skvelé ozvučenie nahrávky a zdieľať ich on-line. Skvele znejúce Mikrofóny DR-22WL obsahuje súbor stereo kondenzátorových mikrofónov, usporiadané v pravom XY vzor pre ideálne stereo zobrazenie. Osem-pozícia Scény Dial vyberie nastavenia snímania pre typické situácie, alebo môže byť nastavený na plný manuál pre väčšiu kontrolu. To je všetko zaznamenané prostredníctvom najnovších ADDA prevodníky s rýchlosťou až do 96kHz/24-bit WAV rozlíšenie pre veľké znejúce master nahrávky. Wi-Fi pre Diaľkové Ovládanie, Prenos Súborov a Audio Streaming Zahrnuté v DR-22WL je WiFi funkcia na kontrolu jeho transport a prenos súborov do zariadenia smartphone alebo počítača. Bezplatná aplikácia pre iOS a Android zariadenia, spustí a zastaví nahrávanie odkiaľkoľvek v miestnosti. Audio prúdy, live na vašom zariadení, a súbory môžu byť prenesené cez bezdrôtové pripojenie. Okamžite zdieľať nahrávky on-line, bez pohybu DR-22WL z ideálny mikrofón poloha. Pre nahrávanie začiatočník alebo skúsený používateľ hľadá skvelé ozvučenie, prenosný rekordér s WiFi, DR-22WL je len výber.

Kapacita 4GB
Prehrávanie Formátov mp3
Externá Pamäť No
Záznam Audio Formát mp3
Hlasom Aktivované Nahrávanie No
S Reproduktory No
Číslo Modelu Tascam DR-22WL
Externý mikrofón No
Názov Značky tascam
Package Áno

Súvisiace produkty