10pcs RPMT08T2M0E-JS / RPMT 08T2 MOE -JS frézovanie vložiť oceľ nehrdzavejúca Oceľ liatina

€9.62

Nový produkt

1 položky

Štítky: rpmt 1204, rpmt, mužského pohlavia ejakulácie penis, moe, mclnr, pamäte zápas stick šach, dlho sex čas sprej, dcmt0702, moe prepínač, orange plyšové.

Viac produktov alebo zľavy sú potrebné, môžem poskytnúť Máme jednotka továreň špecializujúca sa na výrobu na mieru vložiť, obrábacie stroje, kalibrácie, vysoký stredný nízky-end produkty s kratšie dodacie lehoty a vyššej kvality. Máme tiež ER collet, ťuknite na položku, die, DRŽIAK, fréza na frézovanie, vŕtanie, atď na predaj. Všetky druhy obrábacích strojov.

Ak tovar predávaný mať žiadne problémy s kvalitou, sľubujeme vrátiť bezpodmienečne. Tam je zľava na nákup viacerých produktov, prosím neváhajte a kontaktujte nás pre batch nákup na najnižšiu cenu.

Tovar bude dodaný v 1-2 pracovných dní po obdržaní vašej platby budú všetky položky testované pozorne, ako to je expedovaný.

Sledovacie číslo bude poskytnuté po pošleme vaše položky,môžete sledovať vaše položky sledovacie číslo.

Lodné informácie sa ukázali po 2-3 dňoch po položka je expedovaný.

Čas dodania závisí od colnej politiky určenia alebo iné faktory,takže to môže trvať dlhšie, niekedy.

Kontaktujte nás, ak nechcete prijímať položky v Odhadovaný Čas Doručenia,ktorý vám pomôže skontrolovať zásielku a zabezpečiť dostanete zásielku čo najskôr,Ak pozemok je vrátený alebo stratené ,budeme opätovné zaslanie alebo vrátime vám peniaze.

Číslo Modelu dcmt0702
DIY Dodávky Kovoobrábanie

Súvisiace produkty