25 w UHF rádio zosilňovač autorádia vysielači automatické konverzie

€48.71

-4%

€51.27

Nový produkt

1 položky

Štítky: v trubice zosilňovač, sdr, nelson pass, zosilňovač uhf, zosilňovač bluetooth, btl zosilňovač, ul anténny zosilňovač, mux gitara zosilňovač, zosilňovač pre vysielač, nastaviteľné vhf zosilňovač.

25 w UHF rádio zosilňovač autorádia vysielači automatické konverzie By mala venovať pozornosť na problémy v prevádzke 1 napájací kábel zákaz, anti bude horieť, červenej, anóda, čierna pripojenie katóde 2 začať plniť dobrá anténa, je zakázané bez anténa spustiť, to bude mať vplyv na zosilňovač životnosti zariadenia alebo pálenie zariadenie!!!!! Vlastnosti produktu: Tento produkt má zabudovanú automatickú vysielač spínacím okruhom a zosilňovač, posilniť napájanie rádiového žiarenia pre príjem stroj prijíma priamy spôsob, ako s anténou, príjem menej ako 1 db a strát, strata môže byť ignorované, nemá vplyv na príjem citlivosť. (ručné stroj závod má ladenie na citlivosť môže dosiahnuť čo najlepšiu citlivosť!) Riadnym 2 w vysielací výkon stroj po amplifikácii na 19 až 20 w, obyčajných 5 w vysielací výkon stroj po amplifikácii 25 w. Aby vaše ruky fáze okamžite stal "auto" Zvlášť vhodné pre disky používať, dostať sa na ruky a dostali moc zosilňovač pre používanie auta, z auta vzal do Taiwanu na použitie, pohodlné a flexibilné, funkcie výrobku pre vypínač napájania je vynechaný, len začať vstup rf signál power otvoriť na pár w zosilňovač, výkon, navyše neexistuje žiadny iný spôsob, ako nechať start-up. Keď prijímať zosilňovač, plne automatické vypnutie, keď nebola elektrina. Či to môžete nechať si nikdy sa bude starať o napájanie má uzavreté komplexné problémy, ako sú napríklad príručky. Spustenie červená kontrolka a svetlo napájania je jasné, keď prijímajúci svetlo je dať von. Parametre: Frekvenčný rozsah: 400 MHZ až 470 MHZ pokrýva U všetkých frekvencia bod Prenosu energie: najväčší 25 watt, 2 w vstup výstup 19-20 wattov, 5 w výstupný dosiahne maximum, keď sa vstupné! Príjem strata: lepšie ako 1 db, táto hodnota ovplyvňuje príjem citlivosť môže byť ignorované. Napájanie: 12-14 V, vyššie napätie, prenos energie, tým väčšie meria 25 watt je 13.8 V. Napájací prúd: spustenie 3, nepoužívajte pri prijímaní akýchkoľvek súčasný Model je vhodný pre: všetky druhy U strane stroj a UV U časti v dvojlôžkovej oddiel ručné stroje, pracovné postupy (ako TG - UV2). Ručné výkon: vhodné pre všetky druhy prenosu moc v rukách 2-10 w Rozmery: 11.5 cm * 8 cm * 5 cm (dĺžka * šírka * výška) Preprava zoznam: zosilňovač hosť * 1 KS SMA konektor kábel 0.5 m * 1 KS SMA konektor * 1 KS cigariet zapaľovač adaptér * 1 KS

Zásielky množstvo: 1 sada

Platba Politiky: Sme LEN prijaté platby.

Budeme loď na uvedené adresy na vás Platby oznámenie, Prosím potvrďte svoj doručovaciu adresu v Účte.

Ak nemáte účet, zaregistrujte sa a získajte viac informácií o adrese: .com. Platba musí byť splnená najneskôr do 7 dní od dražby je koniec. poštovné a čas: Všeobecne dodacia lehota je 10 až 20 pracovných dní, USA, Veľká Británia, Austrália a 15-30 dní vo väčšine iných krajín . Tovar bude expedovaný do 1 pracovného dňa na platby prijaté. Čas dodania závisí od destinácie a iných faktorov, to môže trvať až do 30 pracovných dní. Dovozné clá , dane a poplatky nie sú zahrnuté v položke cenu alebo poplatky za dopravu. Tieto poplatky sú kupujúceho zodpovednosti. Reklamačný poriadok: Všetky kúpne poďte s nami 14-dňová záruka. Vrátenie tovaru nesmie byť použitý, alebo máte nejaké znamenie, zneužitia alebo úmyselné poškodenie. Kupujúci je zodpovedný za všetky náklady spojené s prepravou. Vyhradzujeme právo na vrátenie S&H, keď sa položka bola zaúčtovaná. Kontaktujte nás: Ak máte akékoľvek otázky,Prosím kontaktujte nás cez správu alebo náš zákaznícky servis e-mail. upozorňujeme, že e-maily budú odpovedal náš služby zákazníkom dôstojníkov Mon. - Pia. 11:00 - 20:00 a v sobotu 11:00 - 15:00(Okrem Víkendov a Sviatkov)

Môžete očakávať, že dostane odpoveď na svoj dotaz do 24 hodín. (S výnimkou Víkendov a Sviatkov) spätná Väzba: Milí kupujúci, vážime si vášho podnikania, ak ste spokojní s našimi službami, prosím, zanechajte nám pozitívnu spätnú väzbu .

Keď ste ohodnotili dodacia lehota časť vezmite prosím na medzinárodnej tranzitnej do úvahy.

Vaše uznanie bude nás viac veria na rozvoj podnikania a vás slúžiť lepšie.

Naším cieľom je, aby sa ubezpečil, že ste radi, kupujúci a príjemné nakupovanie s nami.

Pošlite nám e-mail pred odchodom akékoľvek 1 alebo 2, rating, negatívne spätné väzby alebo otvoriť akýkoľvek spor.

Chápeme obavy a frustrácie môžete mať, a budeme robiť naše úsilie na vyriešenie problémov.

Prosím, dajte nám príležitosť vyriešiť akýkoľvek problém. ďakujeme !

Pôvod CN(Pôvodu)
Maximálny Výkon Na Kanál 55w
Názov Značky FLAMESER

Súvisiace produkty