3ks 13.7 cm Wobblers Šťuka Rybárske Návnady, Rybárske Nástroje, Umelé Multi Spájané Sekcie Ťažké, Umelé Návnady Trolling Šťuka Kaprov

€9.32

-6%

€9.92

Nový produkt

1 položky

Štítky: huieson stolný tenis, nástroje vajcia rybolov, rám s10e, lovecké nástroje, rybolov, rybolov slučky nástroje, návnady veľká, trolling rybárske veci, veľké wobbler, veľké crankbait, kryt rakety.

Fearure:

--8 SEGMENT REALISTICKY NÁVNAD---Navrhnutý s 8 segment multi-spájané telo, tento fishing lure súprava môže potopiť pomaly a pružné pohyby vo vode. Okrem toho, život-ako plávanie akcie, aby to priťahuje viac úlovkov a provokovať predator rýb na štrajk.

--UMELÁ NÁVNADA VYSOKO-SIMULÁCIA - --S 3D realistický vyzerajúce oči a pearl práškové lakovanie, to crankbait sa zobrazí tak jemná a živé, ktorý vyzerá ako skutočné ryby. Perfektný ryba návnady, ktoré sa ľahko cheaty cieľovej ryby.

--BASY VIBRÁCIÍ---Vyrobené z vysoko kvalitných ABS materiálu a sú vybavené vstavanou ocele loptu, to VIB lákať môže priebežne vydávať basy zvuk wave počas plávania na vyvolať kŕmenie nutkanie na ryby a prinútiť ich k útoku.

--ŠIROKO RYBÁRSKE DRUHY---Tento bass fishing lure môžu byť široko používaný chytiť basy, žltá zubáče, walleye, šťuka, muskie, roach, pstruhy, atd. Tento swimbait je veľmi vhodná ako pre morské a sladkovodné a funkcie aj vo všetkých vody vrstiev.

Špecifikácia:

Lure Typ: Spájané Návnada

Návnada > Hmotnosť: 27g

Lure Dĺžka: 137mm

Háčikov: 2*Silné Výšok Háčikov

Oči: 3D Ryby oči

Krúžky: Ploché krúžky

Farby: 5 rôznych farbách

Cieľ Ryby: Bledý, jalec,ostriež,Šťuka,Yellowcheck kaprov,Čínsky zubáče,Topmouth culte

Poloha JAZERO
Kategória Falošné Lure

Súvisiace produkty