Keith Čistého Titánu, Čaj, Káva voňajúce čaj Filter Tvorivé Vajcia Tvar cedidlom Podržte Montáž Postavený V Teacup Mi3920

€11.58

-29%

€16.54

Nový produkt

1 položky

Štítky: keith, vajcia čaj, bts lete, goku, riad titanium, titán tomshoo, matica olej, keith čaj, tábor titanium, trendy cedidlom.

Titán je ultralight a super silná, to je eko-šetrné, biokompatibilný a baktérie inhibitive; to je tiež mimoriadne hypoalergénne a mimoriadne odolný proti korózii. 1. Čistý titán,Ultralight a silnejšie ako oceľ. 2. Nikdy hrdzu,anti-korózne od kyseliny a zásady. 3. Vysoká odolnosť voči extrémnym nízke a vysoké teploty. 4. Zdravé,ekologické blízkosti ľudského tela. 5. Titán môže potláčajú rast baktérií 6. Nízka hmotnosť, len 53 g, zdravé a ľahko sa čistí. 7. Každý má prenosný flanelové tašky, pohodlnejšie nosiť a používať vonku. Keith je ISO 9001:2008 certifikované spoločnosti (akreditovaný CNAS, členom IAF). To je tiež GMC Certifikovaného Výrobcu (overená TÜV Rheinland). Keith titán vzorky výrobkov prešiel EÚ pre potravinársky (nemecký LFGB) test a USA test (tak realizovanej spoločnosťou SGS) Titán je ultralight a super silná, to je eko-šetrné, biokompatibilný a baktérie inhibitive; to je tiež mimoriadne hypoalergénne a mimoriadne odolný proti korózii.

Kapacita ≤300 ml
Názov Značky keith
Materiál Titán

Súvisiace produkty